Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan fiú aki nem tartja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú aki nem tartja undoritónak a spermáját és jogosan várja el hogy lenyeljék?

Figyelt kérdés
Sőt nagyra értékeli.

2017. ápr. 29. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
jelen
2017. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
volt már két olyan nőm is, akiktől nem kellett elvárni... :D Vannak, akik szeretik!
2017. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak azon forrón szeretem amikor kijön. Ha kihűl akkor már szerintem egyáltalán nem finom, csak olyan ragacs mint valami enyv. (Forró vízzel előmelegített pohárból kóstoltam, úgy jó !)
2017. ápr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem tartom undoritonak a saját spermámat. Szerintem mindenki megkostolja legalább egyszer a sajátját.
2017. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jelen
2017. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En minden masztinal lenyalom a kezemrol, de nem lennek irigy osztozni sem. 31F
2017. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tartom undinak, sőt. Nekem bejön, és elég sűrűn le is nyelem, mert sokszor úgy masztizok, hogy leszopom magam. :)

De barátnőmmel is sokat játszunk úgy, hogy miután leszop, úgy csókolózunk, hogy a szájában marad a spermám, és csók közben megosztozunk rajta. :)

2017. ápr. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez beugratós kérdés? :D
2017. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A normlis megette mar :D nem egyszer
2017. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!