Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk baj ha nem lovagolok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk baj ha nem lovagolok?

Figyelt kérdés

szóval az a lényeg hogy mozgás terén nem vagyok annyira aktív szexben. simogatom, csókolgatom, harapdálom karmolom és orálisan is csinálom neki.de ha pl lovagló pózban vagyunk mindig ő csinálja, mert ő tudja pl gyorsabban csinálni. én nem szeretem, mert olyan bénának érzem magam, kb fél percig szoktam, de mindig hamar átveszi a stafétabotot, amiből is azt szűröm le, hogy jobb neki ha nem csinálom. ez eléggé feszélyez és bénának érzem magam, pedig már 2 éve élek szexuális életet.

19/l


2017. ápr. 29. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

exem is ilyen volt, akkor nem zavart, de utólag rájöttem, hogy élvezném, ha nem egy fadarab lenne raktam :D

mondjuk ő kb minden téren fadarab volt, nem csak lovagló pózban

ezt vele kellene megbeszélned, hogy ő hogyan éli meg :)


24F

2017. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2017. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem nézni a lányt ahogy mozog rajtam.Ha egy kicsit szemét vagyok akkor gyorsan csinálom neki alulról és hirtelen abbahagyom,utána olyan gyorsan mozog hogy öröm nézni.:)
2017. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Akkor miért nem csinálod más pózban?
2017. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Kisadam-nak mindenre van egy ex-es sztorija.

Igy 24 évesen màr bek urta fél magyarorszàgot ez a jóképü legény

2017. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

én sem szeretek/tudok lovagolni, elzsibbad a lábam, kimered, stb. nem is élvezem. nem izgat.

mi is úgy szoktuk, hogy kicsit mozgolódok rajta, majd átveszi az irányítást és megmarkolja a popómat, és megküld alulról rendesen.

abszolut nem zavarja, és eddig senkit nem zavart. sőt, volt olyan pasi, aki kifejezetten kérte, h ne lovagoljak, mert akkor 2 perc alatt eldurran.

szerintem, ha másban jó vagy, és aktív, és nem csak fekszel, mint egy fadarab, akkor ez a lovaglós dolog nem fogja zavarni a pasit.

2017. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
utolsó, de ha a csávó 2 perc alatt eldurran akkor tudsz lovagolni, ne szerénykedj
2017. ápr. 29. 21:02
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Baj.
2017. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem pl. a lovagló a kedvencem, de még így se baj ha a csaj nem tud lovagolni. Máshogy is lehet nagyon jó :) Egyébként korántsem​ biztos hogy rossz csinálod és azért veszi át az irányítást, az is lehet hogy csak annyira beindul tőle. Szóval kérdezd meg tőle, ne félj, értékelni fogja :)
2017. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

En is valtogatni szoktam

Először hagyom h a lany mozogjon a nyeregben, aztán en mozgok benne alulról, aztán piheneskeppen megint jöhet ő. Fentről lehetetlen azt a sebességet produkálni mint amit mi alulról tudunk, úgyhogy önmagában emiatt ne gondold azt h rossz az amit csinálsz

2017. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!