Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek milyen típusú/vise...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen típusú/viselkedésű férfiaknak nem lesz sosem barátnőjük/feleségük (tehát örökre szűzek maradnak)?

Figyelt kérdés
Mert én úgy érzem, hogy nekem sosem lesz, pedig természetesen szeretnék, de tuti, hogy nekem nem lesz.:/
2017. ápr. 30. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok. :D
2017. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Pl.:

-nyámnyila, határozatlan

-anyuci szoknyája alatt maradó

-büdöskövérlustadisznó

2017. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Örökre senki nem marad szűz, mert mindenkinek becsúszik 1-1 futó kaland.
2017. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Én pedig határozott vagyok, nincs önbizalomhiányom, magas vékony testalkatú vagyok.

Azért gondolom, hogy sosem lesz, mert keveset beszélek, nincsenek barátaim, nem járok bulizni...

2017. ápr. 30. 16:37
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Nézzük: 180 centi vagyok, vékony a testalkatom. Nincsenek barátaim, alig járok bulizni, mégis voltak tök szép barátnőim.

Ne problémázzál, komolyan. Ismerkedj. A sok pofont fogsz kapni, mármint idézőjelesen. De előbb-utóbb összejön valaki.

2017. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

"magas vékony testalkatú vagyok"


Szedj magadra vagy járj el edzeni, mert nem lehetsz túl férfias és az sem segít a helyzeteden, hogy itt nyarvogsz.

2017. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Örök vesztes csak akkor lehet az ember ha elfogadja, hogy sosem fog változni a helyzete, viszont hogy változzon azért igen is fel kell emelni a feneket és lépni kell. Amit elmondtál azon kivül hogy zárkozott típus vagy nincs baj ezzel, keress társaságot, merj nyitni az ujdonság felé, és majd láss csodát piszkosul meg fogsz lepődni.
2017. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ilyen testalkatom van:


[link]


[link]

2017. ápr. 30. 17:00
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is. És?
2017. ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Kezdj el edzeni :D
2017. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!