Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Attól még lehet élvezetes az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még lehet élvezetes az együttlét, ha nincs orgazmusotok? Ha igen akkor mitől az?

Figyelt kérdés

Pasiként nekem ezt elég nehéz elképzelni, mármint arra gondolok, hogy ugye én minden alkalommal kielégülök, de a lányok esetében nem 100% az orgazmus. Legalábbis többüktől ezt hallom/olvasom.

Ha nem lesz orgazmusotok, nem éreztek frusztrációt? Vagy nem érzitek kihasználva magatokat a másik fél által?

Vagy ez csak ilyen "dugtam egy jót, éreztem, hogy bennem van, törődött velem.." és kész, ennyi? :D hogy képzeljem ezt el? kicsit had lássak a gondolataitokba:)



2017. ápr. 30. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól,hogy a partnered ott van, törődik veled, ölelget, csókolgat, szeretkezik veled stb...olyan,hogy teis élvezed azt az időt amég eljutsz az orgazmusig
2017. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerül elmennem,fusztrál egy kicsit a dolog,de ha a szerelmemmel vagyok,akkor hamar elfelejtem azt a kis bosszúságot,mert örülök,hogy neki jó volt.

Ritkán fordul elő,hogy nincs orgazmusom,az a néhány alkalom nem számít.

Persze ha folyamatosan az lenne,hogy nekem soha nincs orgazmusom és nem is fejezné be kézzel vagy szájjal,akkor ki lennék akadva és szerintem jogosan. Egyszer-kétszer belefér,de állandóan nem.

2017. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha nincs, attól még élvezem az együttlétet, az öleléseket, a csókokat, a kényeztetést. Kihasználva meg végképp nem érzem magam, mert nem akaratom ellenére történik, meg nem azért, mert a pasi önző, hanem mert ez most így alakult. Majd legközelebb más lesz.


Egyébként ne hidd, hogy ez csak nőknél van így, itt van például az én kedvesem, régebben még kérdést is írtam ki róla, mert nekem is furcsa volt. Szóval ő férfiként sem ragaszkodik az orgazmushoz, imádja ha izgatom, csókolgatom, a számba veszem, akkor is, ha éppen nincs elég időnk, vagy a körülmények nem alkalmasak a szexre.

2017. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Orgazmus nélküli szex szart sem ér,csak a kislányoknak és azoknak a nőknek "jó",akik képtelenek elélvezni.Borzalmas érzés,ha az ember lánya fel van izgulva de elmarad az orgazmus,szinte fàj a punci olyankor.
2017. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el az itteni válaszokat, de egyszer azt a hasonlatot olvastam, hogy képzeld el, amikor téged felhúznak és hagynak ott az álló farkaddal együtt csak úgy. Na hát kb ilyen, de ettől eltekintve érzelmileg nyilván kielégítő és boldogsággal tölt el, hogy a párom is élvezi és tényleg csupa boldogsághormon, de azért mégiscsak...
2017. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szerintem, ha egy nő nem ér el orgazmust a szex közben (mert mondjuk tovább bírja, mint a pasija), akkor célszerű, hogy a pasi kinyalja utána. Szerintem egy hosszú távú kapcsolatban fontos, hogy mindkét fél a csúcsra jusson. Nekem az első barátom volt olyan, hogy nem volt elég tapasztalt, nekem mindig is szűk volt a hüvelyem, kb 5 perc alatt elment, én meg még örültem volna néhány percnek. Ő például nem is igazán szerette az orált (csak ha én csináltam neki), és amikor ő nekem, akkor is elég béna volt. Nem is tartott 3 hónapnál tovább a kapcsolatunk, szinte sosem elégültem ki, azt hittem, velem van a baj. Persze a következő barátomnál rájöttem, hogy nem.

24/l

2017. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!