Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasimat izgatja ha a lábaimm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimat izgatja ha a lábaimmal verem neki. Csináljam a kedvéért?

Figyelt kérdés
Engem valahogy undorít ez. De végülis a kedvéért meg szoktam csinálni.
2017. máj. 1. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha téged ez undorít, miért csinálnád?


23/F

2017. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért undorít? szerintem izgató illetve semmi undorító dolog nincs benne. Max annyi de még az se hogy érzed a meleg farkát a hideg talpaidon. :D rengeteg a lábfétises ember (én nem vagyok az csak szeretem a talpakat.) akik imádják a lábakat.
2017. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, ne csináld. Nyilván ha szeretnél a kedvében járni, nem olyan nagy dolog ezt véghezvinni, de ha normális felfogású, akkor nem fog olyat rád erőltetni, amit nem akarsz.
2017. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Megtiltom, engem zavar, hogy ezt csinálod.
2017. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom,csináld neki úgy továbbra is,akkor csinálod?
2017. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem hogy a lányoknak többségének ez miért olyan rohadt nagy fájdalom, mármint elhiszem sokatokat nem tetszik (miért?), de hogy undorító? Mi ebbe mi az undorító?
2017. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged undorít, akkor ne. Semmi értelme az olyan szexnek, amitől bármelyikőtök undorodik.
2017. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy izgi :) Nézz ilyen videókat, hátha úgy téged is beindít.
2017. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs benne semmi undorító.Nyilván a nőnek ez nem nagy élvezet, de én csinálnám, ha neki örömet okoz.
2017. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyan szereti?Meztelen vagy harisnyás lábbal?
2017. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!