Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Beteges, ha fiatal nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges, ha fiatal nőként ilyen vágyaim vannak? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Rendszeresen fantáziálok arról, hogy

A) felcsatolhatóssal keményen a magamévá teszek egy számomra vonzó férfit, esetleg fiktív karaktert,


B) kikötözöm és pattanásig ingerlem az illetőt szexuálisan, végül eloldozom, s hagyom, hogy kiélje magát rajtam.


Hozzáteszem, a verés, az alázás és társai egyáltalán nem izgatnak, ugyanakkor imádom a vad, karmolászós-harapdálós szexet, adni-kapni egyaránt. Mindemellett az ágyban alkalomadtán szeretem a férfiakat kiszolgáltatott helyzetbe hozni, "uralkodni" felettük. Az úrnő-szolga szerepjáték például kimondottan birizgálja a fantáziámat.


Ugyanez fordítva viszont már nem jön be.

Alapvetően jó, ha egy férfi határozott, és fele-fele arányban ő irányít az ágyban, de nem szeretem, ha túlteng benne a dominancia, tárgyként kezel, vagy éppen el akar nyomni. Létezik egyáltalán olyan férfi, akibe szorult több-kevesebb szubmisszív hajlam, ugyanakkor mellette nem túlságosan szolgalelkű?


Külsőt tekintve, leginkább testesebb, pocakos, maszkulin vonásokkal rendelkező férfiakról szoktam ábrándozni, ugyanis ők a gyengéim. Méretüknél fogva tekintélyt parancsolóak és védelmező hatást keltenek, mégis jó hozzájuk bújni, elveszni az ölelésükben, másrészről pedig részemről "meghódítani" is izgalmasabb kihívás őket.


Bár ez gondolom sejthető az írásomból, de élőben sajnos nem volt még alkalmam megélni ezeket a vágyakat (össz-vissz egyetlen kapcsolatom volt, s exem sajnos nem volt nyitott ilyesmikre), így leginkább rajzban, írásban (általam kedvelt és/vagy vonzónak talált, fiktív karakterekkel a szerepekben) szoktam kifejezni magam ilyen téren.


Lényeg, ami lényeg: szerintetek ez beteges? Mit szólnátok hozzá, ha a barátnőtök egyszer csak előrukkolna egy ilyen ötlettel? Vagy szimplán csak arról lehet szó, hogy switch volnék, erősebb domináns hajlammal, és ugyanígy switch beállítottságú társ való mellém, csak éppen esetében erősebb szubmisszív hajlammal?


U.i.: Nem társkeresési céllal írtam ki a kérdést, szimplán csak egyfajta statisztikára lennék kíváncsi, hogy ez úgy általában véve mennyire elfogadható. :D


23/L



2017. máj. 1. 20:55
1 2 3 4
 1/34 CascaraLover ***** válasza:
97%

Szerintem nem beteges, a 2. fantáziád pláne nem, arra én is magam is vágyom, nagyon izgató.

Az első is megfordult már a fejemben, de még nem hallottam a való életben olyan férfiról, aki talán egyszer is benne lenne. De én is megtenném! Nincs a bakancslistán, de egyszer jó lenne. :D


Szinten 23N

2017. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem sem beteges. Sőt engem nagyon izgat ez, szeretek egy határozott lány alárendeltje lenni, aki nem fél fájdalmat okozni és keményen megkínoz.
2017. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mennyi privit fogsz kapni!

Az első fura, a második szerintem egészen normális, és biztos sok pasi benne is lenne.

2017. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi őszinte válaszokat, ment a zöld kéz. :)


Na igen, az erre figyelmeztető kiírásom ellenére több privát jött, mint konkrét válasz. :'D Nem tudom olvassák-e, akikre vonatkozik: kérdésekre szívesen válaszolok a témával, illetve az itteni posztommal kapcsolatban, a nyíltan ismerkedős üzenetekkel viszont, ha bunkóság részemről, ha nem, nem fogok foglalkozni.


Nem tudom, nekem olyan snassz, ha egy idegen férfi felajánlkozik. Én speciel jobb szeretem, ha meg kell küzdenem a dolgokért.

2017. máj. 1. 21:24
 5/34 anonim ***** válasza:
42%

Az "A" ponton kívül nekem nagyon bejönnének ezek amiket leírtál! Ráadásul testileg is olyan vagyok mint ami neked kell! Nekem sem volt alkalmam kipróbálni ezeket a vágyaimat. :)

Én sem keresek amúgy párt! :)

Szerintem egyáltalán nem betegesek ezek a vágyak!

2017. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
58%
Ezek alap dolgok, tök normális. 29F
2017. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem beteges. Az elsőt volt barátnőmmel terveztük anno, de nem jutottunk el odáig. Sőt, ki is kell élni minden vágyat, amit csak tudunk és van rá partner.

F

2017. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
2%
Kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamu
2017. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nem trollkodási szándékkal írtam ki a kérdést, bár olykor tényleg könnyebb lenne, ha csak kamu lenne az egész. :/ Manapság egy nőtől a többség azt várja el, hogy legyen alárendelt, ha más nem, legalábbis az ágyban. Én viszont az esetek zömében inkább dominanciára vágyom.


Mindenesetre köszönöm a további válaszokat. Ha valakinek van még véleménye a dologról, írjon nyugodtan, minél több őszinte választ kapok, annál reprezentatívabb lesz a felmérés.


Akárhogy is, furcsa, hogy a többségnek nincs ezzel problémája. Bár az is könnyen lehet, hogy sokakat zavarna, csak épp nem írják le, lévén, hogy nem érdekeltek a kérdésben. Azért kíváncsi lennék, mi lenne, ha megemlíteném ezt valakinek, ha éppen ismerkedni támad majd kedvem... Szerintem sanszos, hogy lankadna az illető érdeklődése irántam (meg talán más is).

2017. máj. 1. 23:41
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen téren tapasztalt pasiként azt mondom, hogy abszolút nem beteges :P Amikor az én exem először előállt vele, akkor is tetszett az ötlet és ki akartam próbálni, azóta pedig imádom, vannak is hozzá eszközeim, és ha van nő, aki benne van, rendszeresen szeretem is kapni (Ráadásul pocakosabb vagyok, de ez csak zárójeles megjegyzés :D ).

A kérdésedre válaszolva szerintem mindkét vágyad normális olyan pasik számára, akik nyitottak az ilyesmire, a többiek meg furán fognak rád nézni.


30F

2017. máj. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!