Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a srácok akik egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a srácok akik egyszer már élvezhettek szájba, utána mennyire ragaszkodnak hozzá?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk az egyik barátnőtök engedte, a következő meg nem. Vagy a következő engedi, de nem mindig. Mekkora "probléma" ez? Lányok is írhatnak.

2017. máj. 2. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Idézet a nem sokkal ezelőtt leírt válaszomból:


Számba menjen vagy ne menjen, lenyeljem vagy ne nyeljem ...?

Ez egy örök vita, mivel a pasik szájába is jócskán jut a hüvelyváladékból.

Ez persze nem jelenti azt, hogy ha valakinek nem ízlik, vagy az állaga "gusztustalan" akkor erőltetni kell, de van köztes megoldás.

"Köpdösni" semmiképp nem illik.

Én azt javaslom ha nem szeretnéd lenyelni, akkor engedd ki/el a pénisz és a szád mellett a kezeid közé, "játéknak" sem utolsó...

2017. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

egyénfüggő


24F

2017. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Egyébként nem ragaszkodunk hozzá, a hangsúly nem azon van, hogy hová...

2017. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
nem mondok le róla.nálam ez alap.
2017. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Saját álláspont: nekem az komoly szexuális élményem az akkori párommal egy gigantikus orál gyönyör volt...azóta is nagyon szeretem ezt, volt csajom később, aki nem akarta, az utóbbi kettő szereti és jók is benne...
2017. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
...egyik bnőmre sem erőltettem, max. finoman céloztam rá. Természetesen viszonzom, ha megkapom. Tehát nekem fontos, de nem válóok...
2017. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha egy srác hozzászokott a jóhoz, mondjuk az exe szeretett szopni s le is nyelte örömmel, akkor nehezen fogja elfogadni hogy az új bnője nem szereti, vagy egyébként gátlásos. Akár hosszútávon párkapcsolati gond is lehet ebből.
2017. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem lehetett izgatott nagyon, aztán a párom rákapott, most már kedv függő opció lett, nem ragaszkodunk hozzá, de nem is zárkózunk el előle.
2017. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Itt a kérdés igazából nem a nyerésre vonatkozott, hanem a szájba élvezésre. A barátom korábban megkapta a volt barátnőjétől de én sajnos nem tudom rávenni magam. Egyszer természetesen megpróbáltam vele, de sajnos annyira rossz volt az íz es az állag együtt hogy nem megy többet.
2017. máj. 2. 17:08
 10/12 anonim ***** válasza:
sztem sokáig nem lessz a barátod,vagy megkapja mástól titokban.
2017. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!