Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ha egy nő egyszer már megszakította veletek a kapcsolatot ismerkedés közben, utána lehet még esélye?

Figyelt kérdés
Kölcsönös volt a szimpátia, de nem a legjobbkor jött az ismerkedés.
2017. ápr. 19. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát nagyon attól függ milyen volt korábban és milyen most, meg hogyan közeledik

én ha egyszer valakinél elkönyvelem, hogy hagyom, vagy barát, akkor nehéz abból kimozdulni, mert nem véletlen döntöttem úgy korábban!


24F

2017. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ miért szakítottunk meg a kapcsolatot. Ha nagyon összevesztünk, akkor semmiképpen nem béküldők .
2017. ápr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hosszú idő elteltével lehet esély. Bár a szakítás okától is sok függ.
2017. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Attól függ, miért szakította meg a kapcsolatot. Ha rossz élethelyzet volt, akkor van esély. Ha unszimpátia, akkor teljesen felesleges újra keresni.
2017. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok.

Velem nem fog senki játszadozni, ha nem a legjobbkor jött, akkor minek ismerkedett egyáltalán? Ez egy szar duma.

Szóval nem, nincs semmi esélye.

(Vagy max. megkúrom párszor, aztán dobom, hogy érezze, hogy ő hogyan viselkedett velem)

2017. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Osztom az utolsót.
2017. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben ha nagyon bejött a csaj. Én adnék neki egy esélyt. Viszont ha amúgy se érdekelt túlzottan akkor csak 1x megdugnám aztán elhajtanám a fenébe.
2017. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!