Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randiztam 2x egy nővel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam 2x egy nővel és elmondása szerint nagyon kedveli a társaságomat és szeretne többet is tőlem mint puszta beszélgetés és találkozások. Akkor most nyert ügyem van? Próbáljak jobban nyomulni? Félek, hogy barát kategóriába leszek!

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:

csókold meg.

vagy csak szexre kellene?


22F

2015. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy hatást gyakorolt rám a csaj. Nem szexre kell!!
2015. szept. 22. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:

én is jártam így. már azt hittem, h félig össze is jöttünk, csak még nem smároltam le.

Majd egyszer bedobja, h van egy másik srác is, és nem tudjah mi legyen, velem szeretné folytatni, de időt szeretne, h átgondolja. én akkor annyira kétségbe estem, h azt mondtam neki, h nem akarok várni rá, és döntse el most h mi legyen. Erre ő, nekiidő kellett volna, amit én nem adtam meg neki, így inkább hagyjuk...

úgy csak óvatosan, még ne éld bele magad! :/

de nyilván jó úton haladtok. ;)

2015. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor lépj a kapcsolat irányába :)
2015. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oszt hogy? mondjam, hogy a csajom vagy genyó? :D
2015. szept. 22. 15:41
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Igen, pont ezekkel a szavakkal jó lesz, tuti nyerő taktika. :)
2015. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Komolyra fordítva a szót! Nem szereti a csaj a nyomulást, elég komoly jelleme van (és gondolkodása is teljesen felnőtt nem ilyen discós stb). Ezért kérdezem, hogy hogyan tudnám a párkapcsolat felé terelni a dolgokat.
2015. szept. 22. 15:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell őt "terelni". Tudja ő azt, hogy akarna-e ő téged párjául vagy sem. Csak te nem tudod, h ő mit akar. Ergó, hívd el randira ismét. Kiemelem, h randira, nehogy azt mondd neki, h lenne-e kedve találkozni!? Erősen érzékeltesd vele, h te mit szeretnél, a reakcióiból pedig le tudod majd szűrni, h ő mitakar tőled?
2015. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ugyan! Azt mondta múltkor is, hogy majd megbeszélünk egy randit "majd"
2015. szept. 22. 16:20
 10/10 GipszI ***** válasza:
Kerdezo : Az ztolso válaszod alapján jo eséllyel mar bent is vagy a baratzonaban...
2015. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!