Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még soha nem voltam lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem voltam lánnyal, se szex, se csók, semmi. Félek, mert nem tudom mit kell csinálni és nem akarok beégni. Sajnos fiatal sem vagyok, ezért is ciki ez az embereknek, sajnos. Van ezzel így más is?

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És most van egy nő kilátásban?
2017. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,de folyton megrekedek ott,hogy beszélgetünk,jól érezzük magunkat.Max. egy puszi és ennyi.Régebben volt egy lány,akkor mèg ő kérdezte,hogy adhat-e puszit és kb. ott tudnom kellett volna,hogy tetszem neki,de nem léptem,mert féltem,mert volt már tapasztalata,nekem meg semmi.
2017. máj. 3. 13:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor, most jelentkezőt vársz aki segítene rajtad?


Vagy másik szerencsétlent keresel, aki veled együtt sírna és együtt várjátok a sült galambot?

2017. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdeményezned kellene.
2017. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mióta ismerkedtek?A szájára is adhatnál legközelebb egy csókot.
2017. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
azért ez nem egy olyan bonyolult dolog ha valaki tetszik ölelgesd puszilgasd simogasd bármi ami jól esik nem kell ezen ennyit agyalni
2017. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel a problémával.
2017. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt más is van-e így vele.Itt nem lehet ismerkedni és másra se várok,hogy sajnáljon vagy együtt sajnálkozzunk.Nekem az okoz gondot,hogy nem ismerem mit kell tenni,hogyan kell viselkedni,stb..

Arra vagyok kíváncsi,hogy min kellene változtatnom,hogy elfogadják,hogy sosem volt senkim.

2017. máj. 3. 15:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt már elb...tad egy életre! Esélyed csak akkor lesz ha hasonló szerencsétlent találsz csajban.
2017. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 48 éves vagyok,és soha nem voltam nővel (férfival sem ) és nagyon jól megvagyok.
2017. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!