Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban egy fiatal ismerősöm...

Szolero kérdése:

Álmomban egy fiatal ismerősöm vérző fejjel bujkál. Mikor észre veszem segíteni akarok az otthonomban hívom, aztán nem bízom benne és azt mondom várjon. Rossz álom vagy mélyebb jelentés?

Figyelt kérdés
Elkezdek egy szállást kérni neki miközben őt ott hagyom. Mikor hátra nézek látom h ismét üldözik, tudom h azok akik bántották. Nem sokkal később a közvetlen közelemben látom h már egyenruhás emberek üldözik. Aztán én is futni kezdek. A következő kép h látni nem látom de tudom h elkapták. Azt is tudom h bevallja h ő bűnös. A bűne: hagyta élve megfőlni két kis gyerekét ( a valóságban nincs gyereke) miközben ő mulatott barátaival. Nagyon hatása alatt vagyok.
2017. jan. 26. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak egy álom!
2017. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem hordanak az emberek az álmukban fegyvert ?

Meg lenne óldva minden önvédelmi és egyébb kergetős probléma .

Keressetek álmotokba fegyvert és még csak egy tanács.

Álmodba ne gondólj arra ,hogy elromlik vagy elfogy a' lőszer. Erre az esetre legyen rajta bajonett .

2017. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az álomban megjelenő vér veszélyt jelent.
2017. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!