Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Goldengate-en lehetetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goldengate-en lehetetlen heteroszexuális embereket találni?

Figyelt kérdés

Pasiként regisztráltam, és mivel szexpartner kereső oldal, ennek megfelelő képet tettem ki. Ki van írva, hogy heteroszexuális vagyok, nőket keresek. Mégis csak pasik írnak, de tömegével. A nők 90%-a pedig szintén nőt, vagy párokat keres. A maradék vagy kamu, vagy soha nem online, és nem válaszol.


Van ennek értelme?


2017. máj. 3. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
egy normális nő minek menne ilyen oldalra? mikor kimegy a boltba pl, és már le is szólítják, este már szex is lehet. Igen, nagyrészt melegek, párok vannak, kevés bi/leszbi csaj, aki ugye nem pasit keres. Fogadd el :)
2017. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy aranyszabály. A nő akkor bszik amikor akar, a férfi akkor amikor hagyják. Jobban jársz ha keresel magadnak egy normális párt :D
2017. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!