Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg morbid az Anális egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg morbid az Anális egy átlagos Heteroszexuális kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Legfőképp lányok válaszát várom .

2017. ápr. 23. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem az. 21/L
2017. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem az. Bár ritkán, de azért mi is szoktuk csinálni a párommal.

29N

2017. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi a titka annak hogy élvezetes legyen és ne a fajdalom legyen a szeretkezés vége?
2017. ápr. 23. 17:07
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Nálam kizárt. És a párom sem kívánja.

20/L.

2017. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért érzed úgy hogy ez mar nem megvalósítható a párod szamara sem ? Fajdalom érzése vagy maga a análissal van a baj ?
2017. ápr. 23. 17:15
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Kellő előjáték, fokozatos tágítás és síkosító, illetve egy nagyon türelmes partner, számomra ez kell ahhoz, hogy ne fájdalmat érezzek. Bár élvezni csak úgy tudom, ha közben izgatom a csiklómat. Tehát natúr az anális szextől nem tudok elmenni.
2017. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Tisztában vagy a morbid szó jelentésével?
2017. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen tisztába vagyok a szó jelentésével,azért tettem fel így a kérdésemet mert hát legyünk őszinténk ez korán sem természetes és nem minden nap csinál az ember ilyet !!!


morbid=beteges hajlamú :D

2017. ápr. 23. 18:41
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Én nem nevezném beteges hajlamúnak azt, aki análisan szexel.

Jó, persze, nem ez a rendeltetése, de ha belegondolsz, ott is vannak olyan idegvégződések, ami által élvezetet lehet érezni közben. Meg aztán a férfiaknak pl. ott a prosztata, amit tudni való, hogy onnan lehet elérni és bár nem vagyok pasi, de tudni való, hogy azt nagyon is lehet élvezni.

Betegesnek azt nevezném, ami agyban dől el, vagyis pi.si, ka.ki szex, állattal való együttlét, stb.

2017. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Joe.38 ***** válasza:
51%
Morbid? Hm.... ez ide való jelző lenne?
2017. ápr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!