Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnam jobban vegezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam jobban vegezni az oralis kielegitest?

Figyelt kérdés
lany vagyom es baratommal oralis szexet is folytatunk viszont szeretnek belevinni extremebb dolgokat is amit kezemmel es esetleg szammal ia csinalhatnam ami nem a legatlagosabb dolog.

2017. máj. 3. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Internet a barátod... nézz videókat.
2017. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az orális szex pont szájjal kell végezni. nem értem hogy gondolod ezt ha te kézzel és ESETLEG SZÁJJAL akarod csinálni!?
2017. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ugye a kezemet is hasznalom..de valami extrem dolgot belevinni higy higyan csinalhatnam
2017. máj. 3. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
mélytorok,a mai prüszkölös lányokat elnézve ez elég extrém tud lenni
2017. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mélytorok tényleg jó, herék és gát enyhe masszírozása is nagyon jó. Ha párod szeretinaz akkor lehet erősebben a kezeddel és brutál lassan csinálni!Adj kinhozzá hangot! Nem csak hang izgató hanem a hangszállak rezgése ingeri a pénisz idegvégződéseit! (Olvastam párom kipróbálta
2017. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mélytorok tényleg jó, herék és gát enyhe masszírozása is nagyon jó. Ha párod szereti, akkor lehet erősebben a kezeddel és brutál lassan csinálni!Adj ki hozzá hangot! Nem csak hang izgató hanem a hangszállak rezgése ingeri a pénisz idegvégződéseit! (Olvastam,párom kipróbálta rajtam) 32F
2017. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fütyürèsszèl közben,illetve a honolulu,ès a kamcsatka szavak felváltva való mondogatása szerintem elèg extrèm èrzetet biztosit a partnered számára..:-)
2017. máj. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!