Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha kicsi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha kicsi a barátnőmnek a péniszem?

Figyelt kérdés

Nem élvezi velem a szexet, mert túl kicsi szerinte a farkam.;( És az a baj hogy nekem sem volt annyira jó érzés mint amilyennek kellett volna:( Ilyenkor mit lehet csinálni, mert ez nagyon sz ar érzés..

.

A barátnőm nem bántóan mondta ezt, de lényeg az ez volt, hogy kicsi.


2017. máj. 3. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány cm?
2017. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
11 a hossza, 3.5 vastag.
2017. máj. 3. 21:43
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Mereven? Hát az sajnos valóban nagyon kicsi... :/

Persze van olyan nő is akinek ez elég, de akinél nem annál vagy mást használsz a kielégítésére, vagy sajnos ez így bem fog működni.

2017. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez már tényleg a kicsi kategória, de nekem is volt ilyesmi, talán még kisebb is, de én tudtam élvezni...

Izgasd közben a csiklóját, vagy keressetek olyan pózt ammiben jobban érzi. Pl misszionárius pózban tegye a lábát a nyakadba... Vagy hátulról, úgy hogy a feneke a levegőben, a mellkasa pedig már az ágyra simulva.

2017. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem becsülendő, hogy őszintén megmondta mit gondol. Ebből én arra következtetek, hogy szeretne rajta javítani!

Az önbecsülésedben semmiképpen se essen csorba, mert ez egy olyan dolog amiről nem te tehetsz, szóval ezt kaptad ezzel kell boldogulj!

Használd a fantáziád, légy kreatív, izgasd fel jobban behatolás előtt, ahogy előttem is írták, próbáljatok más pózokat, esetleg vegyél segédeszközt ami szintén javíthat a dolgon, sőt használhatjátok előjátékként is..

Nem kell feladni és lehajtott fejjel elkullogni, az valójában kudarc lenne! Olvass a témában keresgélj a neten női siteokon ezzel a témával kapcsolatban, vagy akár keresgéljetek együtt, és akkor a pillanatnyi reakciójából tudni fogod, hogy mi izgatja a fantáziáját, mire gerjed, hogyan tudod jobban felizgatni! Hajrá;)

2017. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Csináld jól :'D
2017. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Carragher_x ***** válasza:

A "nagyon kicsi"-től, aminek vki itt titulálta rettenetesen messze van, de tény, hogy 2 centivel kisebb mint az átlag.

Ahogy más is írta, próbáljatok ki más pozitúrákat, amelyekben jobban érez a nő. Ezen kívül igazán mást nem tudsz tenni, egyszerűen különböznek a méreteitek.

2017. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%
10 cm alatt hivatalósan is mikropénisz lenne.
2017. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Ha ez az első, akkor nyugi. Vastagsága ok, hosszúságra még azért határeset! Inkább arról lehet szó hogy a nő vagy alapból tág típus, vagy nem végez intimtornát és amiatt tág a puncija. Tehát intimtorna a nőnek!
2017. máj. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3%
Hagyd ott. Ha neki ez a fontos. 11cm-t azért lehet már érezni. Sok lány azért nem érez semmit és nem élvezi, mert bizonyos dolgokat használ maszturbálásnál és utána már nem tud attól elmenni, hogy egy farok benne van. Lehet saját magában keresse a hibát.
2017. máj. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!