Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Ti mit tanácsolnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr rex kérdése:

Lányok/nők! Ti mit tanácsolnátok egy 30-as éveiben járó pasinak, aki nehezen ismerkedik hogy találjon párt magának?

Figyelt kérdés
Alapvetően normális kinézetű vagyok, magas (180 feletti), sportos, szálkás izomzatú, arcom is teljesen rendben. Viszont nem igazán tudok érdekes lenni egy nőnek sem amint látom. Ha sikerül ismerkedni valakivel, akkor sem jutok el odáig hogy szex is legyen és normális kapcsolat. Csendesebb, félénkebb tipus vagyok, nem élem ezt a nagyvilági piázós, bulizós életet.

2017. máj. 4. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, erre én is kíváncsi vagyok. Kérdező, ezzel nem vagy egyedül! ;)
2017. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatoddal válaszoltál arra, hogy miért nincs sikered a nőknél. Legyél picit nyitottabb a világ felé, mozdulj ki valahova (kocsma, koncert, színház, bármi...) és máris lehetőséged nyílik arra, hogy szembejöjjön veled álmaid nője. Én lány vagyok és tapasztalatból mondom, hogy amíg félénk, otthon punnyadó típus voltam addig hiába néztem ki jól, hiába voltam mindenkivel kedves-jófej a facebookon, senki nem mondta azt nekem, hogy figyi már szeretnélek megismerni. Aztán elkezdtem koncertekre járni (színházba is, de ott nem nagyon voltak velem egykorú fiúk) és a 4. koncerten megismertem egy imádnivaló srácot, aki most a párom. Szóval...érdemes fontolóra venni ezt a kimozdulás témát. +aki mer szórakozni (ez lehet hobbi is) az alapból érdekesebb ember, mint az, aki otthon ülve várja a csodát.
2017. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Manapság nehéz,mert mindenki foglalt.


F

2017. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit,az ilyen tutyi-mutyi,csendes,félénk, ovis kislány-típusú "férfiak" nem játszanak nálam.Meg amúgyis a fiatalok jönnek be,te már öreg vagy.

19/L

2017. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!