Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van köztetek olyan, akinek minimálisan is bejön ez a "férfi" testalkat?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis nem irtózik tőle. Mert gondolom az nyílt titok, hogy a vékony és alacsony testalkat a legkevésbé férfias. De tényleg nem létezik olyan csaj, akinek valami csoda folytán ez mégis bejön? Tippeljétek meg hány kiló vagyok (5 tipp után elárulom)! Kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek az alkatomról és áruljátok el, mit/hogyan kéne rajta változtatnom. Vagy teljesen reménytelen?

[link]



2017. máj. 5. 00:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
36kg alsónadrággal?
2017. máj. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem lényegtelen cukorpofa izmosítsál.. de én nem fotóztam volna magam álló fa.sszal
2017. máj. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Ebből a képből nem derül ki milyen magas vagy és nem is írtad, de úgy gondolom ez egy átlagos testalkat. Sokkal szarabbal is élnek emberek, nincs mit szégyellned.

Ne várd, hogy csokrokban fognak hullani a csajok, de jó dumával, humorral, kiállással és határozott jövőképpel tiéd lehet egy normális nő.

Alkat helyett inkább önbizalomra és karizmára gyúrnék a helyedben.

2017. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nekem pont bejönnél. :) A barátom is ehhez hasonló testtel rendelkezik.
2017. máj. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#2: Az nem álló f*** csak szűk alsó, de teljesen mind1. :D

Csupán a kategóriára való tekintettel akartam az összképre helyezni a hangsúlyt.

#3: 172 vagyok.

2017. máj. 5. 01:16
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

172 cm-el szerintem olyan 56 kg. lehetsz, de sokan ugyanúgy néznek ki és mégis teljesen eltérnek kg.-ban.


Hát szeribtem sportólj. Legalább fogynod nem kell, ez egy jó alap az izmosodáshoz. De amúgy nem kell sokat.

2017. máj. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Ez az átlagos férfi testalkat manapság, nem dolgoznak, nincs semmi fizikai megerőltetés, de mi nők elvárjuk, hogy irodában dolgozzon a pasink, keressen szemtelenül sokat, és legyen szuper izmos...

A fóton látható illető pedig 40 fölött van szerintem...

Szerintem nyáron menj napozni, a legnagyobb gond, hogy Hófehérke is felettébb nálad...

2017. máj. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
*Feketebb, bocs, automatikusan javítja a szöveget, sajnos saját kedve szerint...
2017. máj. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem, nincs nagy gond veled... kicsit talán szedhetnél magadra (izmot is), de alapjában véve, semmi baj nincs veled.
2017. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
Alacsony férfi egy nőnek sem kell, különösen ha vékony.
2017. máj. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!