Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon tényleg bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon tényleg bejön egyeseknek az "elöl deszka hátul léc" testalkat vagy csak azért mondják ezt többen a neten hogy hátha így tudnak valamilyen csajt szerezni?

Figyelt kérdés

Még itt is és facebookon is látom hogy van több olyan csaj aki kirak magáról egy képen ahol semmi formája sincs de a sok kanos már ugrik is rá.

Ha meg valaki elmondja hogy kicsit dolgozzon már az alakján akkor az a válasz jön hogy biztos a kövér vizilovakat szereti :D


2017. ápr. 2. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
sok pasi van akinek csak az számít hogy lyuk legyen rajta... nagyon sok ilyen van. Amúgy szerintem nem szexi, lánynak nézzen ki ne kisfiúnak.
2017. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem például nagyon bejönnek a lapos csajok. Nem véletlen, hogy ázsiába járok már vagy 10 éve, hisz ott azért bő 90 %-uk lapos. Imádom!
2017. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
3-as és 4-es szerintem elolvashatnátok a kérdést mégegyszer mert látszólag a szellemi képességeitek megkövetelik a többszöri újraolvasást egy nem túl bonyolult szöveg esetében is ;)
2017. ápr. 2. 14:00
 4/13 anonim ***** válasza:

#3,4 k#rva nagy aberráltak lehettek xD szeressétek csak a kisfiús testalkatú kislányokat, legalább az igazi nők megmaradnak nekünk! mondok valamit, ami hihetetlenül hangzik majd de...a lapos seggű lányokon kívül nem csak lamantinok léteznek, hanem olyan nők is akiknek jó a testük(el ne mondjátok senkinek, ez hatalmas titok).

komolyra fordítva a szót nagyon ostobák vagytok:DD

2017. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
hogy érted hogy dolgozzon az alakján? ha valakinek kicsi a melle, azt semmilyen edzéstől nem növelheti meg. szerintem nincs azzal semmi baj, ha valaki kicsit laposabb, attól még lehet szexi
2017. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tehetünk róla, hogy magas vékonynak születtünk. Akkor ezek szerint nekünk már nem is lehet barátunk, mert ilyen adottságokkal rendelkezünk? Ne viccelj! :D Még jó, hogy nem vagyunk egyformák. Tiszta gáz lenne, ha mindenki barbie baba kinézetűlenne.
2017. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kerdezo. Te csaj vagy vagy pasi?
2017. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%

A többségnek szerencsére nem a deszkák jönnek be, de valakiknek biztos ezek is tetszenek

Legyenek velük boldogok :D

2017. ápr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég nevetséges, hogy Mo-n az emberek még mindig csak végletekben képesek gondolkodni. Vagy "csont és bőr deszka" vagy, vagy pedig "zsírdisznó", köztes eset nyilván nem létezik ugye?


Igen, vannak akik a fiús testalkatú lányokat szeretik, ez van...van akiknél a nőiesebb testalkat a nyerő és vannak, akiknek a kövérek tetszenek. Pont. Mi értelme van ezen vitázni, de komolyan?

2017. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én csípem ezt az alkatot, sok sportos, fitt lánynak van ilyen alakja (aki nem formásít, hanem mondjuk kézizik, fut, satöbbi). Nem nagyon tudom megmondani miért tetszik, egyszerűen ez a preferenciám.
2017. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!