Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet ennek az oka?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

A barátnőm verta a ****** és az ujjait beledugta a fenekembe többször :/

Ő 20l én 18f :!



2017. máj. 5. 21:50
 1/4 RRR ***** válasza:
100%

őt izgatta

és lehet azt hitte téged is

2017. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom prosztatamasszázst szeretett volna kipróbálni nálad, hogy örülj. Állítólag brutál jó a ******-veréssel egyidőben végezve. Nem tudom, én nő vagyok.
2017. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Biztos éhes volt és kellett neki egy kis kula,majd kivakarta a műkörmével.
2017. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek #1-es és #2-es hozzászólóval. Valószínűleg azt szerette volna, hogy neked még jobb legyen.

Viszont az már másik kérdés, hogy miért nem beszéled meg vele azt mit szeretsz vagy szeretnél kipróbálni amikor együtt vagytok. És ha valami nem jön be, akkor azt mellőzzétek, mert neki sem jó, ha neked nem jó. Ha szeretitek egymást, akkor biztosan találtok megoldást arra, hogy neki is és neked is kellemes legyen és nem fogtok egymásra erőltetni olyan dolgot ami nem jön be valamelyikőtöknek. Mellesleg ha megbeszélitek az ilyen dolgokat még az előtt, hogy kipróbáljátok, akkor felkészülhettek rá, és nem éri váratlan csalódás egyikőtöket sem.

2017. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!