Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme van ennek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

Mi értelme van annak, hogy egy 25 éves gyerek 14 és 15 éves lányokkal ismerkedik, majd párkapcsolatot akar, és jól lefekszik velük párszor és hazudik nekik, hogy szereti őket, de közben megcsalja őket a hátuk mögött.

A barátnőm 14 évesen, vele vesztette el a szüzességét. A szeme tetszett meg neki elméletileg, mégis "kétszer" feküdt le vele. Bár sokszor hazudott, ezért kétséges a "kétszer". Eleinte azt hazudta, hogy megerőszakolta, majd 4 hónap után sikerült elmondania nagyjából az igazat.

Mit gondoltok erről, hogy a lány szülei nem tiltották meg a késő esti hazajárást nyáron, vagy azt, amikor a faluban elterjedt az a hír, hogy járnak, hogy találkozzon vele? Elég nehéz feldolgozni ezt az egészet.

18f



2017. márc. 28. 01:10
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Az, hogy amit tiniként nem kapott meg, azt utólag pótolja. Mert már tudja, hogy a csajoknak mik a gyengéik, hogy lehet megdugbi őket, és üde friss puncikra vágynak.

26f

2017. márc. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az hogy biztos a korabelieket nem tudja megfogni vagy úgy érzi nem tudja. De minden esetben egy ro.ha.dék gyerek.Ha tinikkel is kezd ki de 14-15 évesek nagyon kicsik. Akkor is ha sajnos nem úgy viselkednek. Akkor próbálkozna 18-19-től. Az meg rátesz még egy lapáttal hogy szemétkedik is velük.Meg kell szivatni. Zacskó tehénkakival sötétbe meghajintani. A barátnődnek ez meg egy jó lecke volt.
2017. márc. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Ez kés sorozat 1 évad.


A barátnődben nem bízol? akkor te is csak szexelsz vele, nem? Sokszor hazudik.. ez így minek?

Megerőszakolta majd utána még egyszer elfeküdt vele: Mivan? Én nő vagyok, ha megerőszakoltak volna annak rendőrségen lett volna következménye. Milyen késői esti hazajárás? Ez hogy jön ide? Én az első barátommal +18 éves koromban főleg délben szexeltünk. Mi köze az estének a szexhez? Mi köze a falunak? Nekem ismert barátom van de titokban tartjuk. a magánélet abu.


Te egy hülye vagy sztem.

2017. márc. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen 23 éves férfi udvarolt nekem. Pettingen kívül több nem történt. 21-re mindig haza kísért nyáron 22-re. Ha el vitt bulizni akkor. Hajnali 2-re vagy legkésőbb amíg a buli tartott de hajnali 5-re már otthon voltam. 23 L
2017. márc. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell ahhoz estének lennie Hogy szex is legyen. A pasik farka nappal is feláll!!!
2017. márc. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
próba. nem etikus, de van ilyen is.
2017. márc. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös az enyém most is áll!
2017. márc. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én sem igazán értem, sosem értettem, nekem ezek a pasik valahogy furcsák, akik jóval fiatalabb, éretlen lányokra mennek, de nagyon felnőttnek állítják be magukat. egyszerűen nem értem, bár biztos van bennük valami furcsa perverzió, hogy az tetszik nekik ha fiatal tapasztalatlan csajra mennek, lehet azért, mert könnyű őket ilyenkor még levenni a lábukról, vagy lehet a betörés öröme, fene tudja.


de mikor középiskolás voltam, volt néhány 16-18 éves lány ismerősöm akik 30+ pasikkal jöttek össze és nagyon rajoltak, hogy ők mennyire érettek, mert a 30+ társaság egy szinten van velük, aztán meg éttermek, kocsi, bulizás, ajándékok és nem azok a lúzer tini srácok udvarolnak nekik, mert ők annyira felnőttek. természetesen azon is rajoltak, hogy ők már úgy művelik a szexet mint az istennők és kihasználásról szó sincs.


most itt vagyok, 30+ és teljes mértékben meg vagyok győződve, hogy azokat a lányokat átverték, egy az egyben.

van néhány aberált ismerősöm aki gerjed a fiatal lányokra, mert milyen szép mellük van, de 5 perc velük és süt róluk a gyerek. még egy 25 éves is sokszor tiszta gyerek egy társaságban, egy 18 éves meg a legjobban megjátszott formájában is "aranyosan szánalmas", ahogy úgy tesz mintha a dupla olyan idősekkel tudja csak megérteni magát, mert mindenki más olyan gyerek.


Szerintem ezek az idős pasik vagy megszenvedtek a gyerek korukban és most visszaadják a következő generációnak, vagy egyszerűen túl gyerekek, hogy egy felnőtt nőt keressenek maguknak, esetleg baromira félnek az elkötelezettségektől és menekülnek a gyerekekhez.

2017. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Missi_Key ***** válasza:
Azt, hogy mi a f..z közöd van hozzà?
2017. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!