Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire gondoltatok, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltatok, amikor először megláttátok a párotok nemi szervét?

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 18:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Azt, hogy gyönyörű farok, pont a számba illik. És milyen jó lesz, mikor belém hatol majd vele.

Nem csalódtam.

2017. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Exemnek tök szép babapuncija volt, szóval örült a kis szívem.
2017. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Húha, ez nem fog belémférni...
2017. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Szép, csupasz, tiszta, finom illatú punci. Benne akarok lenni
2017. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Hogy gyönyörű szép puncija van, annyira megkívántam, azon kezdtem gondolkozni hogy lehetne megoldani hogy egyszerre hatoljak belé és nyaljam ki
2017. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Utólag vicces visszagondolni rá. Sötét volt,levetkőztünk,aztán mikor odanyúltam,akkor tudatosult bennem,hogy ez bizony szőrös. Azelőtt soha nem volt dolgom szőrös farokkal. De hamar megszoktam és most már így szeretem. Csak előtte mindenhonnan azt hallottam,hogy a szőrös nem jó,meg gáz,meg stb. De rájöttem,hogy engem sokkal jobban izgat a szőrös farok,mint a csupasz. 😂
2017. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Azt hogy nagyon szép, de lehet vastag lesz nekem.

N

2017. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Azt gondoltam, hogy ez nem túl nagy... Aztán rájöttem, hogy tudja használni.
2017. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Se nem kicsi se nem nagy,eppen hozzam valo vagy 😍

Aztan kiderult h megsem olyan egyszeru betuszkolni. Neha faj de tokeletes,gyonyoruseges,😍

2017. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Mesélje már el nekem valaki, hogy mitől lepontozandók ezek a válaszok.. :DD Nem fáj amúgy, nem arról van szó, de egyszerűen nem fér a fejembe, hogy ennél a kérdésnél nem tudom, mi lenne a haszontalan válasz..
2017. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!