Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ki a jobb pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a jobb pasi Michael Jackson vagy Justin Bieber?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 09:24
1 2 3
 1/23 Tompadúr ***** válasza:
49%

Micsoda választék. A kihipózott E.T. vagy egy csillámbúza? Ennyire csak nincs válság.


Fiatal Jacko még kinézett valahogy.

2017. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
Bieber
2017. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%

Bieber


de egyik sem, csak ha már e kettő közül kell...

2017. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%
Hát most már a Justin Bieber.
2017. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos azt kell mondjam, hogy Bieber... Pedig se a teste, se a hangja nem jön be.
2017. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat

Csak azért kérdeztem mert kíváncsi voltam a véleményeitekre

2017. máj. 7. 10:43
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Énszerintem összehasonlíthatatlan. Justin még nemtom, én nem nagyon nézegetek róla képeket, de pár éve még talán túl kisfiús volt, MJ-nek meg melyik arcáról van szó pl; meg mennyire fiatalos arcbőr is pl nem csak arcforma. Meg hogy pl ki mikor mennyire élettelteli melyik életszakaszban esetleg mármint kisugárzás szempontjából pl. Meg aki az egyiket megnézi pasiként, annak másik vagy túl idős, vagy túl fiatal; mármint előfordulhat ilyen is, hogy így nem tudná összevetni. Szóval ezt szerintem így eléggé nehéz megítélni.
2017. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

/*szóval a vagy túl idős vagy túl fiatalnál úgy értem, hogy

Az egyiket meg tudja nézni, meg tudja róla állapítani, hogy jó pasi -e , a másik meg olyan messze áll tőle életkorban, korkülönbséget illetően, hogy arról viszont nem tudja megállapítani, hogy jó pasi -e , és ezért ez ilyen formán valamilyen szinten összevethetetlen.

2017. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

Michael nagyon jó ember volt biztos hogy Ő

Számomra ez a kérdés egyértelmű😌

2017. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Michael Jackson
2017. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!