Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy csak akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csak akkor kívánom a szexet, ha szexinek érzem magam? 24/L

Figyelt kérdés
Ha csúnyának, ápolatlannak, stresszesnek, stb., akkor semmi kedvem hozzá, és nem is hiszem el, hogy kívánatos vagyok.. ilyenkor nem tudom élvezni, és azt várom, legyen már vége.. normális ez?
2017. máj. 7. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is így vagyok vele. Hogy mi a normális...azt nehéz lenne megmondani.
2017. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Én mindig kívánom.
2017. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%

Ezzel én is így vagyok :) de mivel mindig ápolt vagyok , mindig kívánom a s......

Egy no legyen már mindig ápolt és szexi..... szerintem sokkal kivanatosabbak így.

2017. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, ez totál normális. Ha épp nem vagy elégedett magaddal, nincs semmi libidód, nem vagy magabiztos, nem akarod mutogatni magad, nem tudod elengedni magadat, csak az nyomasztana, hogy bakker, mégis szarul festek....


és ilyenkor van az, hogy a pasi észre sem veszi ezeket a képzelt dolgokat, és ő ugynúgy szeretné a szexet. :)

2017. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Orultseg123 ***** válasza:
0%
En most is kivanom 👅👅👅
2017. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Szerintem alap, hogy mindenki akkor kívánja igazán, amikor rendben van önmagával, magabiztos. :)
2017. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a nem normális, hogy 24 évesen még lánynak tartod magad, nem pedig nőnek. Vagy Lajos bácsival van dolgunk? :(
2017. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális.

Amikor más szemén keresztül próbáljuk nézni magunkat, akkor is a saját szemünkkel nézünk, ezért a pillanatnyi önképünk erősen befolyásolhatja ezt a dolgot.

De ez az én véleményem.

2017. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!