Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet finoman közölni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet finoman közölni a barátnőmmel, hogy azért nem kívánom már annyira, mert elhízott?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint 5 éve együtt vagyunk, amikor megismerkedtünk akkor ő 55 kg volt most 80 körül mozog...

Eleinte naponta többször szeretkeztünk, mert amint ránéztem egyből kívántam. Most meg már szinte rá kell vennem magam, és szóvá is tette...

Mostanában elég házsártos és hát valahogy meg kellene neki mondanom, hogy ezért van, vagyis ezért nincs annyi szex.

Félreértések elkerülése végett, én akkor is és most is eljárok edzeni, szóval csak ő hízott el...

29F 26L


2017. ápr. 17. 19:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
A válasz egyszerű. Már nem szereted.. és inkabb hagyd is el, megérdemel egy olyan barátot aki ugy szereti ahogy van. Nem vékonyabban, nem sportosabban.
2017. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Rajtam is mozoghatna 80 körül! :D
2017. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Tegnap már fel tetted a kérdést hogy szemétség lenne e ha a hízás miatt szakítanál. Basszus mond meg neki nem kívánlak mert meghíztál pont
2017. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
ha nem 160 lenne akkor még talán beleférne, mert egy közel 2 méteres csajon jobban eloszlik, rajta meg hát na, annyira nem...
2017. ápr. 17. 19:58
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Hat sajnos nem nagyon tudsz mit tenni, ha neki jo koverkemt elni nem fog valtoztatni. En is igy jartam egy volt baratnommel, par ev utan elkezdett dagadni persze rafogta a fogamzasgatlokra de a vegen mar nem volt gusztusom hozza..
2017. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

menjetek együtt edzeni, csinálj neki hozzá kedvet

és csak legyél öszinte, hogy mostmár egy kicsit változtatni kellene, de csak finoman

mondjuk javasolhatsz is egészségesebb étkezést, hogy csináljátok együtt

2017. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Kényes téma...

Amikor férjhez mentem 60-62kg voltam. Ennek 15 éve. Azóta voltam 96kg és 72 is. A férjem soha nem tette szóvá és úgy tűnik, hogy ez inkább bennem okozott nagyobb gátakat. Viszont a szex terén nem érzékelem azokat, amit te írsz, de megértem. Azt hiszem, én szerencsésebb vagyok.

Óriási közhelynek tűnhet, de hiszek benne: mondd el neki őszintén. Biztosítsd róla, hogy szereted és azért is nehéz erről beszélned vele,mert nem akarod megbántani.

Kérd meg, hogy menjen el veled edzeni, van együtt étkezzetek tudatosan és dicsérd, ha már látod rajta a változást, bármilyen kicsi is.

Igen, több szexszel jutalmazd!

Hajrá!

2017. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért sírok, hogy milyen álszent emberek vannak, mitn az 1-es válaszoló. Ha nem szeretné a csajt, rég kivágta volna. És képzeld, van, akit taszít, ha valaki kövér, nem találja vonzónak.


Kérdező: őszintén egyszerűen. Ha megsértődik, akkor ez van, de meg tudnom érteni, hogy +25 kilóval egyszerűen már nem vonzó számodra. Főleg egy fiatal 26 éves nő, gondolom nem szült 2 gyereket, hogy ennyi felesleg maradjon rajta. Normális esetben már egy +5 kiló is meglátszik, kikerekedik az arc, vastagabab a comb, de 25 kiló, hát ott már masszív zsírpárnák vannak akkor...

Van amúgy valami oka, hogy ilyen durván elhízott?

Lelki, családi, bármi? Először azt kéne megoldani, aztán elkezdeni fogyózni.

2017. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nincs se gyerek még se semmi betegség vagy lelki oka.

Ugyanott dolgozik ahol akkor is amikor összejöttünk, és saját bevallása szerint szereti is a munkáját.

Próbáltam rávenni, hogy jöjjön el velem edzeni, de elég lusta az aranyom...

2017. ápr. 17. 20:08
 10/25 anonim ***** válasza:
38%

Olyan 5 kg körül kellett volna mondani... 80kg-osan mondhatod nyugodtan hogy nem így ismerted meg, nem kívánod. De itt te is hibás vagy, szólni kellene azonnal.


Szedd már össze magad.


80kg ok egy 190cm-es férfinek.


N

2017. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!