Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám elengedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elengedni magam, miközben a barátom orálisan elégít ki?

Figyelt kérdés

Még sosem sikerült így elmennem, de azt hiszem azért, mert nem tudom magam közben elengedni. Néha, amikor tényleg megpróbálom, nagyon jó érzés, de ezt az állapotot csak néhány másodpercig tudom megtartani. Ezután azt veszem észre, hogy megint nem vagyok ellazulva.


Olyan is van, hogy teljesen laza vagyok, viszont egy idő után csak úgy elmúlik ez az érzés, így akkor sem élvezek el. Ez mitől lehet?


2017. máj. 7. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodj meg én is ugyanebben a cipöben voltam mint te :) Nincs veled semmi baj :D csak idö kell mig rájössz a nyitjára :)
2017. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!