Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem akar orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar orálisan kényeztetni, mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés
Friss, de komoly kapcsolatnak indult a dolog ,aztán mikor szexre került a sor kiderült hogy nem veszi a szájába... Tudom valakinek ez nem nagy ügy,de nekem nagyon sokat számít a dolog,e nélkül nem tudok abba az izgalmi helyzetbe jönni,amire vágyom.

2017. máj. 2. 18:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
szakíts
2017. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mit mond, miért nem?
2017. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ő elvárja, hogy te adj neki orált?
2017. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem várja el, de persze csinálom ,mert szeretem csinálni!
2017. máj. 2. 18:07
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem akarásnak nyögés a vége.

Nem lehet, hogy ápolatlan a farkad?

2017. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Nalam ez szakito ok. Nem feltetlen kell kovetned a peldamat, de ebbol latszik hogy nem passzoltok ossze.

A bosszanto az hogy a kovetkezo pasijanak majd megteszi, ha szakitasz vele, mert rajon, hogy ez szakito ok.


Tehat: vagy raveszed, radumalod (furdes utan kersz ra egy puszit, ket nap mulva kicsit hosszabban es igy tovabb....) vagy.... lemondasz rola (marmint a szop...asrol) vagy lemondasz a csajrol.

40f

2017. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
nő vagyok, bocs, hogy beleszólok, de az orális szex nekem is alap. azaz én nem lennék olyan pasival, aki nem nyal. én imádok szopni, és nem emiatt "várom el" a másiktól a nyalást, de nekem ez hozzátartozik az életemhez, és ha erre vki nem hajlandó, akkor fel is út, le is út. mert hogy rákényszeríteni meg nem fogom, hogy utána azon járjon a fejem, miközben nyal, hogy vajon mennyire unja már, vagy undorodik-e esetleg...
2017. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az előző kapcsolataimnál nekem is teljesen alap volt,ment minden ahogy mennie kell magától értetődően, ezért is furcsállom hogy valaki arra hivatkozik hogy neki ez nem jön be. Innentől kezdve reménykedni lehet szerintem csak, mert kényszeríteni Én sem akarom.
2017. máj. 2. 18:37
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél változó. Én férfi ként nagyon szivesen nyalok, azonban vannak olyan lányok akik egyszerűen nem akarják az orált, nem kivánják. Nem azért mert ápolatlan vagy egyéb, de nem kivánják és nem csinálják. Ha szereted őt igazán, elfogadod igy és vele maradsz. Ha nem fogadod el szakitasz vele, de szerintem emiatt igazán nem kéne, nem csinál nem csinál ez van. Csinálsz te neki, illetve kényeztet máshogy. 21/F
2017. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én is ezen a tendencián vagyok,hogy e miatt nem lenne érdemes szakítani azt diktálja a józan ész, de lehet hogy később ezt az örömöt másnál keresném, és csak megcsalás lenne a vége...
2017. máj. 2. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!