Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ilyen jó idősebb pasival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen jó idősebb pasival?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,16 évesen veszítettem el a szüzességemet, és azóta 6 partnerem volt, ebből 2 komoly.Volt olyan srác, akivel jobb volt a szex, mert ügyesebb volt, tovább bírta stb de valahogy semmi kiemelkedőt nem tapasztaltam. Tegnap mesélte egy barátnőm, hogy egy 32 éves pasival alakul köztük valami, és már háromszor lefeküdt vele. Azt mondta hogy soha többé nem akarna korabeli pasival szexelni, mert ez a srác olyan jó az ágyban, hogy egyik korábbi partneréhez sem tudja hasonlítani, pedig neki legalább 2x annyi volt, mint nekem.

Tényleg ennyit számít a kor vagy csak puszta véletlen?


2017. máj. 7. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem kortól független ki mennyire jó az ágyban
2017. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Max több tapasztalata lehet, de inkább véletlen.


Tapasztalatot meg fiatalabbal is tudtok szerezni egymással.

2017. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Persze, számít a kor is sokat, de nem csak az. Általában tetszeni szokott a 20 év körüli lányoknak, ha egy 30-40 éves férfivel vannak.

39F

2017. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem személyi edző a barátnőm partnere :D ez sem számít?
2017. máj. 7. 23:31
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem a kor számít, kislány, hanem a tapasztaltság...


Sok fiatal huszonéves csak "skalpot" gyűjt, vagy dicsekedni akar a hawerok előt, hogy milyen jó nője van, ilyen vagy olyan szempontból,


VISZONT


egy ÉRETT fiú/férfi (nevezd ahogy akarod), már tudja hogy kell bánni egy női testtel, egy ÉRETT férfi nem önző, sokkal inkább önzetlenebb, sokkal inkább az áll az első helyen hogy Neked okozzon örömöt, minél nagyobbat, főképp mert tudja azt, hogy minél inkább TE meg vagy elégedve, annál inkább tartani fogsz hozzá... És egy ÉRETT férfinak ez kell... Nem kaland..



36/f.

2017. máj. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Értelmes némberek lehettek, ha kor alapján ítélitek meg valaki szexuális kultúráját. Mert egy fiatalabb nem lehetett kora ellenére több nővel, hogy tapasztalatot szerezzen, mi? Az az érzésem, hogy ennél a palinál fiatalabb férfiakat akarod lejáratni az ócska kérdéseddel.
2017. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az érzelmek számítanak leginkább. Az mélyíti be. De amúgy sem kor függő szerintem sem.
2017. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Személyi edző? Konditeremben?
2017. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

# 5/8

Igen, ezt főleg olyan 40 körüli palik szokták mondani, akiknek egzisztenciális, külső, vagy egyéb okokból nem sok esélyük van egy érett nő megszerzésére, ezért a fiatalabbak apakomplexusát használják ki, és azt a mesét beszélik be maguknak, hogy ők már érettek, és igazi nőként csak ők tudják kezelni a partnereiket, no és orgazmust is csak ők tudnak okozni :D

2017. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 nemethkaroly ***** válasza:
76%

24F Igenis jó fiatalabb srácokkal! Tessék fektetni a fiatalabb srácokat is.


Komolyra véve a szót, ilyen fiatalon ne kezdj ki idősebb pasival. Azok akik a fiatalabbakra mennek azok mindig kihasználnak.


Várj amíg egy olyan 20-22 vagy.

Addig pedig kísérletez a szexualitásoddal, éld ki magad, tudd mit akarsz. Tudd milyen a jó szex, amilyent te akarsz mielőtt egy idősebb pasival kezdesz. Lehet jónak tűnik, de az az ember 10 évvel többet kefélt és ahhoz képest lehet csak átlagos.


Ez inkább mindig az, kinek milyen a beállítottsága és mennyire figyel a partnerére. Van aki élhet 200 évet, akkor is csak.. idézem: "tögy.. tögy.. tögy.."

De van aki igazán bele mélyül és ahogy öregszik úgy fejlődik.


Teljes mértékben megértem mért akarsz öregebbel kufircolni. Én nagyon nehéznek találom, de imádom elcsábítani az idősebb hölgyeket. (28-32) Mert remek velük a szex. Nagyon odaadóak, szenvedélyesek, kiéhezettek és tudják mit akarnak. Nem félnek kezdeményezni és kihasználni téged mint egy szexuális eszközt. (aka kib***om belőled az élő lelket)


Azért mert ők már megélték, kitárulkoztak, átmentek a saját fázisaikon és pont szarnak bele. Ha dugni akar, dugni akar és az olyan is.

De 19 évesen szerintem még ne. Korai. Nagyon meg tudnak buktatni az ilyen emberek, érzelmileg is és sokszor testileg is.

2017. máj. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!