Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek. . Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemethkaroly kérdése:

Kedves hölgyek. . Milyen érzés a szex, egy olyan pénisszel ami valamely irányba ferde (fel-le, balra-jobbra)? Különbözik-e a normálistól?

Figyelt kérdés

Rosszabb-jobb? Milyen gyakori ez? Van-e preferált irány, vagy fétish-e ennek? Van-e hozzá ajánlott trükk?

~Esetleg mi volt a legdurvább találkozás.

Tesz-e ez különbséget technikákban?(kézi, bj, mell)

Minden infóra borzasztóan kíváncsi vagyok.



2017. máj. 7. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Férfival szoktam szexelni, nem pénisszel.
2017. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes és sértődött választ. Mindenképpen a te lelki világodat akartam meggyalázni ezen nyelvi hibával.
2017. máj. 8. 00:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így hullafáradtan valahogx nagyon elröhögtem magam az elsőn. :D
2017. máj. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi T. T! De azért már egy választ is dobhatnátok :/..

Idáig 9gag en is több szerencsém volt! Pliz magyarok, ne hagyatok cserben!

2017. máj. 8. 02:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nő, de barátnőm azt mondta, hogy neki még jobb is így. Bár ha fordítva lenne se igen mondaná azt. Görbe, nem görbe, nem azon fog múlni. Előző voltam.
2017. máj. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
No sebaj, köszi azért :D!
2017. máj. 8. 02:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mostani páromnak felfelé görbül. Egyszerűen imádom, sokkal intenzívebb érzés.

A lovagló póz picit nehezebb mert könyebben kijön, de sokkal jobb érzés mert pont oda feszül ahová kell.

2017. máj. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hmmm... Köszi a választ!:D
2017. máj. 8. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!