Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszerrel még nem szexeltem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel még nem szexeltem. Érzésre van különbség?

Figyelt kérdés

Nők és férfiak válaszát egyaránt várom, csak legyetek szívesek kort és nemet írni.

25f



2017. ápr. 28. 10:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
És nővel?
2017. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Humor Herold...
2017. ápr. 28. 10:19
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

En nem szeretem. Szerintem picit allergias vagyok ra.

Legjobb tudasom szerint az ovszer tartalmaz tejfeherje szarmazekot. Es en arra allergias vagyok.

Megvartam hogy 20 eves legyek hogy a hormonhaztartasom mar stabil legyen es felirattam fog.gatlot.

Soha tobbe nen tudnek gumival dugni. Nekem picit ront is a spontanelitason es az intimitason. Szerencsere ferjezett vagyok, 18 eves korom ota jarunk igy tobbe nem kell gumival dugni.


22L

2017. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 de amúgy ezt leszámítva éreztél különbséget?
2017. ápr. 28. 10:31
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Picit igen. Sikosito ellenere is hamarabb szaraz lett illetve nem olyan sikamlos. Illetve olyan simabb felulet.

Nem szeretem..nagyon nem

2017. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

#1-es szépen lecsapta a magas labdát, kérdező ne haragudj rá. :P


Egyébként gumiban, még ha szuper vékony is, mindig sokkal sokkal tompább.

Hacsak nem valami 25/8-as mordályt dugdosol a nadrágodban amire már erősen feszül fel egy tök átlag gumi akkor számolnod kell azzal, hogy az érzetből sokat vesztesz, de még a nagy cerkájú srácok is.

2017. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Gumiban számomra rossz érzés dugni. Hogyha még csak annyi lenne, hogy körülményes, akkor gumiban csinálnám, de számomra kifejezetten rossz érzés gumiban dugni, mert gyűrődik, mert nem érzem úgy a csajt. F
2017. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Én olyan pasival nem is feküdnék le gumi nélkül aki soha életében nem használt óvszert hanem naturba mártotta bele a farkát mindenféle nőbe.. Egy csomó betegség hordozója lehetsz ami neked nem okoz tünetet de egy lánynak igen és eléggé komoly is lehet. Szóval ilyen pasas nem kéne
2017. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8 nem partnert keresek, kiváncsiságból kérdezem, hogy milyen érzés férfiaknak és nőknek, vele és nélküle...

Nyilván egyéjszakás kalandokkal én is használnék, de egész eddigi életem során egy partnerem volt és van, és mivel neki is én vagyok az első és egyetlen, nincs szükségünk gumira, ő tablettát szed.

Semmi más nem vezérelt, amikor kiírtam a kérdést, csak a kiváncsiság!

2017. ápr. 28. 11:23
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Gumi nélkül jobb de hormonzavar miatt nem szedhetek gyógyszert, így marad a koton.

Szívás... :(

2017. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!