Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a szokásostól eltérő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szokásostól eltérő szexuális vágyaim vannak, akkor ezek megvalósulása nagyban függ a fizikai adottságaimtól?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Kétségkívül.
2017. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok,kedves üzenet küldők.
2017. máj. 8. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mik azok a vágyak. Ha 80 kiló feletti lányok emelgetése izgat fel, akkor tényleg függ a fizikai adottságoktól. Ha a hasukat szereted a lányoknak fogdosni, az nem függ tőle.
2017. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

elég nyílt kérdés, de gyors válasz: persze

ha az a fétished, hogy hatalmas pénisz a lány torkán le és te 8 centi vagy, akkor persze.

de nem érthető a kérdés...

2017. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért, mi mástól kéne?
2017. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem gyenge a felfogóképességem, de nem tudom, mit jelent az a "szokásostól eltérő szexuális vágyak".
2017. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, erre a kérdésre a férfiak tudnak pontosabb választ adni, de részemről is egyértelmű,hogy bármilyen szexuális teljesítményhez szükséges egy megfelelő fizikai állapot, máskülönben nem jutsz akcióképes állapotba sem. Ha a szokásostól eltérő - amiről fogalmam sincs nekem se,hogy mit takar- igényeid vannak, pl. 24 órán keresztül szexelni, vagy extrém pózokat kipróbálni, vélhetőleg mégjobban számít az,hogy megfelelő kondiban légy.
2017. máj. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég tág fogalmakat írtál le a kérdésben, de az előző válaszolók jókat írtak: függhet tőle, de biztos, hogy szinte mindenre van megoldás, csak meg kell keresni. Mondjuk nekem is van mondhatni az átlagostól eltérő vágyam, nem igazán durva és nem is gusztustalan, de barátnővel nem igazán tudtam megoldani. Marad a fizetős szolgáltatás ;)
2017. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!