Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetnek eltérő különbségek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek eltérő különbségek szex közben? 20/L

Figyelt kérdés

Most ez lehet nagyon közhelyesen hangzik, de mindez oda vezethető vissza, hogy elkezdtem valamelyik nap beszélgetni egy orosz fiúval (most pár hónapot itt tölt) és megbeszéltük, hogy miért nem szeretnénk normális kapcsolatot, mind a kettőnknél történtek bizonyos csalódások, meg ő már úgysem maradni itt sokáig, úgyhogy nem is lenne értelme stb. Így majd jövőhéten találkozhatunk is és akkorra tervezünk először együtt lenni.


Pár ismerősöm mondta, hogy a srác biztos nagyon durván fogja nyomni meg ehhez hasonlók. Most nem tudom, hogy van-e nekik tapasztalatuk ezzel kapcsolatban, hogy ezt így kijelentették nekem, de tény és való, hogy egy kicsit izgulok miatta.


2016. dec. 3. 15:00
 1/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Majd ha kinyitod a szád nem fogsz izgulni.:D
2016. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mármint, hogy az orosz durván megrak majd?

Nem hinném, hogy mind a 100 millió orosz férfi olyan, de egy alkalmi kapcsolatban úgy fogja csinálni, ahogy neki jó.

Legfeljebb nem lesz még egy kör.

2016. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nem ugyanúgy szexelnek. Van aki így, van aki úgy. Ezért igen, nemcsak lehet, biztosan lesz különbség,.
2016. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%

Jó hogy egy orosszal baxatod meg magad, ahelyett hogy hazánk fiait tedd boldoggá...


Fújj...

2016. dec. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az általánosításért, de az orosz pasik nem kedvességükrőlés au udvariasságukról híresültek el! Arról nem is beszélve, hogy miért is figyeljen rád? Most jól megrak, kiéli magát rajtad, veled és aztán eltünik!

Ezt akarod? Jó lesz ez neked?

2016. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A mentalitása rá fogja nyomni a bélyegét az együttlétre is, ebben biztos vagyok. Először kérd meg, hogy csinálja ő neked aztán ott minden kiderül még mielőtt kellemetlen élményben lenne részed.
2016. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnek eltérő különbségek szex közben? 20/L

-Kérdezed...

Nyilvánvaló, hisz azonos különbségek nincsenek.

2016. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!