Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben rajtakaptak már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quadrant kérdése:

Szex közben rajtakaptak már?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy Nektek volt-e már olyan szituban részetek hogy szex közben rátok nyitottak, és hol? Esetleg szexeltetek már vmi extrém helyen? Ird meg azt is hogy fiu vagy lány vagy és hany éves.
2017. máj. 8. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy volt barátnőm szobájában. Ránk nyitott az anyukája.
2017. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

még ott nem tartottunk még csak a nyalásnál, de volt egy ilyen eset exemnél az anyja zavart meg


24F

2017. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég sokszor volt. A barátnőm testvére (22 éves!) amint meghallotta, hogy csináljuk, akkor odajött az ajtóhoz, kinyitotta résnyire és bámult minket. Apám kétszer nyitott ránk, neki nem tartozik az alap illemhez a kopogás. Egyszer pedig a leendő anyós rontott be a szobába miközben szexeltünk
2017. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Igaz történet! Karácsony első napján este az akkori párommal a vacsi után elvonultunk...csakba fali kislámpa égett, elkezdtük...a szomszéd Mari néni átjött boldog karácsonyt kívánni, nem volt már szomjas...
2017. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Folyt...kérdezte anyukámékat, holvannak a fiatalok ( és már hallottam, hogy lépdel a folyosón a szoba felé), mondtam a csajomnak: ez be fog jönni, és a lábujjammal próbáltam lekapcsolni a falilámpát..
2017. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
...folyt. nem sikerült, de már nyílt is az ajtó és Mari néni rákezdett a nótára: Mennyből az angyal...én meg rémületemben csak annyit mondtam ordítva: Mari néni, az I.ten b.ssza meg! Úgy hőkölt, mintvegy ló...óóó, bocsánat....szép volt!:-))))
2017. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jahhh, a férjem.
2017. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

A volt párom szülei + nővére is. Szerintem direkt csinálták, egy idő után már nem is voltam hajlandó együttlétre náluk.

Az ajtót nem lehetett bezárni, mert nem volt hozzá kulcs...


Az ő szobájában volt a számítógép, a nővére csak úgy lazán bejött és leült gépezni.. úgy kellett rászólni, hogy hallod X vedd már észre magad.

Az apja szintén bejött, és elkezdte mondani a magáét, majd miután kérdően bámultunk a takaró alól megjegyezte h jaaa, csináltok valamit?!

Az anyja rendszerint azért jött be, hogy megkérdezze van-e mosnivaló, vagy épp a száraz ruhákat hozta. Pont akkor!...

Párom 18, én meg 17 voltam.

2017. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Uhh, a férjed? Az kellemetlen lehetett...
2017. máj. 12. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!