Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fel lehet kelteni valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet kelteni valakinek kelteni a vágyait ha közben már van egy párja?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 10:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Fel csak nem kifejezetten korrekt dolog, max ha látod, hogy elhidegült a kapcsolatuk...
2017. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ajjajj, csak akkor lehet igazán... Gondolj bele, egy párkapcsolat lehet qrva lapos és unalmas is ilyen téren. Ha szingli az ember, akkor meg csapong ide-oda jár, a tökéleteset keresi.
2017. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Fel lehet igen.
2017. máj. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Lányoknál nehezebb ők ragaszkodóbbak,a fiúk hajlamosak egyszerre több vasat is a tűzben tartani.21/L
2017. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

Fel lehet, igen, nemtől függetlenül mindkét oldalon találsz ilyet is, olyat is.

4-es, ebben az esetben inkább egy vasat több tűzben! :-)

2017. máj. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez nem semmi megfogalmazás..."semmi fogalmazás" ! XD
2017. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :) egyet értek, ez nem egy túl korrekt dolog, de mivel lettem már én is áldozata ilyen történésnek, azóta ilyen típusú érvek nem hatnak meg különösebben...


és szerintetek hogyan lehet kapcsolatban levő nők és férfiak vágyát leghatékonyabban felkelteni?


tegyük fel, hogy az elcsábítandó személy még érez valamit párja iránt, így talán nehezebb kivitelezni... sőt tegyük fel, hogy még a párja is jelen van, amikor először találkoztok :)

2017. máj. 7. 10:37
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha jobb vagy a párjánál -érzelmileg és fizikálisan' is.

Ha azt érzi,hogy érzelmileg te nyújtassz többet!


De ez sem " Garancia" semmire.....

2017. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Naná, de még hogy. 2 pasi mozdult rám az elmúlt 4-5 hónapban úgy, hogy komoly kapcsolata van, pedig én nem csináltam semmit gyakorlatilag, csak kedvesen beszélgettem velük, aztán ők kerestek meg, hogy lenne-e kedvem találkozni...

Ha valami otthon hiányzik, már ennyi is elég a szikrához.


(Tudom, hogy nem szép dolog, de az egyikkel már jópárszor meg is történt. Otthon nem kap meg valamit, ami miatt időről időre megkeres. Velem nincsenek érzelmek, az otthon várja. De ott nincs jó szex, azt itt kap. Csak nem akar kilépni a kapcsolatából.)

2017. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9-es

"Tudom, hogy nem szép dolog, de ..."

én nem ítéllek el emiatt.. mit gondolsz, veled előfordulhatna fordított felállásban?

(ha neked lenne párkapcsolatod, hogyan lehetne téges kívülről elcsábítani? akár még úgy is, hogy otthagyd az aktuális párod..)

2017. máj. 7. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!