Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek van szeretőjük....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek van szeretőjük. Nálatok hogy működik?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem szeretnék lavinát indítani a kérdésemmel, csupán kíváncsi vagyok, nem vagyok szerető és nekem sincs. Negatív vélemények nem érdekelnek.


Mi okból van szeretőtök? Hogyan alakult ki?

Ami a legjobban érdekel ... Mikor találkoztok és azt hogyan oldjátok meg?


Nem bírom megválaszolni magamnak a kérdéseket, nyilván azért mert nem vagyok érintett.. főként családos emberek érdekelnek, leginkább ahol (kis)gyerek is van.



2017. máj. 8. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen egy gerinctelelen, gyáva féreg. Főleg, ahol kisgyerek is van. Szerintem mindenkinek van szája, hogy elmondja mi nem jó a kapcsolatban és megbeszéljék. Ha nagyon nem sikerül, akkor váljanak el. Semmire nem tartom az olyan k.vát vagy herét, aki a másik háta mögött dug félre.
2017. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Környezetemben rengeteg ilyen van. A kisgyerek általában szetrombolja a par addigi, megszokott eletet. Anya mindig faradt, rohan a gyerek utan es elfelejt Nő lenni. Apa viszont Férfi marad attól es próbálja megbeszelni, ujra es ujra, de mindig visszatér minden a régi kerékvágásba, leheletnyi javulás utan. Na ilyenkor jonnek a munkatarsnok, tanítványok, hivatásos ribik, netes ismerkedesek.

"Tuloraznom kell", "haverokkal megiszunk egy sort", "csapatépítő tréning lesz a hétvégén".

Annyira tipikus...

2017. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is csak olyan kapcsolatokat látok,ahol mindenki úgy öregszik meg a másik mellett hogy ne kúrna félre. Egyesek az örökké tartó hűség mintaképei. Megnyugtató hogy létezik ilyen. Ja és mindig kötelező a másikra ujjal mutogatni egy kapcsolatban.
2017. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Van szeretőm, és nem tartom magam gerincteleg féregnek!39 éves vagyok, a férjem 20 évvel idősebb. Kövezzetek meg, ez van. Ja, azért vedd fel a cipőmet, utána ítélkezz....
2017. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a helyzetem és a véleményem, mint a 4. válaszolónak!
2017. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában a munkával takaróznak azok, akik félred.gnak. Ebben a leggusztustalanabb, amikor a gyereküket is átverik és háttérbe szorítják emiatt.
2017. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb válaszoló nincs szeretői viszonyban, csak ítélkezik, illetve csak véleményt mond.

Ahhoz h vkinek szeretője legyen, sok minden történhet. Egy megromlott kapcsolatban sem muszáj elválni a gyerekek miatt, sőt, a válás csak rosszat tesz a gyereknek, nem érti h anya meg apa miért nincs már együtt. Persze van amikor csak a válás segít, ha vkinek olyan rossz a természete (idegbeteg, ordibál, részeg, erőszakoskodik, stb) hogy a gyerek szempontjából is jobb a válás.

Ha nincs még gyerek, akkor csak a 2 félnek kell kezelni a problémát, ami v sikerül v nem.

Egy nem működő kapcsolatban is szüksége van mindenkinek testi-lelki örömre, ilyenkor jönnek a szeretők. Ekkor azonban már nem is kell magyarázkodni a másik félnek, minek, hisz nem működik a kapcsolat, szó nélkül elmegy a szeretőjéhez aztán hazajön.

Ha még működik a kapcsolat csak épp szex nincs és azért kell szerető, akkor az alibi csak ügyesség kérdése. van aki jól meg tudja ezt szervezni, van aki béna és lebukik.

2017. máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előnytelen külsőm miatt az egész késő kamaszkorom és fiatalságom magányban telt. Azóta nem hagyok ki egyetlen alkalmat sem, bepótolok. Azért nem kell sokra gondolni: 2 nőről van szó. Az első 20 évig tartott. Eleinte a nő barátnője kölcsönadta a lakását 1-2 órára. Később, amikor jó állásom lett lakást béreltem, még később, amikor a nő férjhez ment, akkor mentem hozzá, amikor a férj nem volt otthon.
2017. máj. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!