Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelenthet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Baratnommel mar sok mindenen tulvagyunk, volt itt minden, szex, mindenfelet csinaltam neki, de o mikor megkerdeztem h leszopna-e, mer nagyon elkerulodott a dolog, nemet mondott meg h bocsanat es h sajnalja. En megertettem, mert mas igenyei vannak az embereknek, de akkor miert hagy mindent? Forditott esetben neki nem undorito? Meg mivan ha csak undorodik tolem, es a szexnl azert nem szamit mert ott ugy sem lat belolem tul sokat?

2017. máj. 11. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezekre a kérdésekre nem tőlünk fogsz választ kapni és ezt te is nagyon jól tudod.
2017. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szopásnál ugyanannyit lát belőled
2017. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szexet élvezi, hogy veszed észre? ha fapofa akkor aggódnék.


Lehet hogy nem kíván és nem azért van veled mert szeret. Vagy pl már együtt laktok, és nincs hova mennie.


De ezt pont mi nem tudjuk. Itt mindenki találgatni fog csak.

2017. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz kitartóan, de ne túl sűrűn, ne minden alkalommal. Nagyon alaposan nyald ki, "ájulásos" elélvezésig. Sok példa van rá, hogy egyszer csak...
2017. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szopás sok nőnél az intimitás olyan mélysége, amit valóban csak az igazi párjuknak (vagy még neki sem) csinálnak.
2017. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!