Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt hiszi az unokahúgom hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi az unokahúgom hogy a szűz hártya nem szakad át ha óvszerrel védekeznek. Ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok arra lenék kiváncsi hogy ti hogyan magyaráznatok meg az unokahúgotoknak hogy ez nem így van? Azt hiszi hogy a szűzhártyát a spermák szakítják át nem pedig a pénisz. És ezzel kapcsolatban azt kérdezte tőlem (ő egyébként 14 éves én 20 vagyok) Ha óvszerrel védekezünk első szexnél akkor nem szakad át ugye mert a spermák szakítják át és ugye az óvszerből nem jon ki a perma szóval ő szűz marad? Ezt kérdezte... hát engem ezen elkapott a röhögés anyja világosította fel 11 évesen ilyen hülye felvilágosítást kapott. Ti mit reagálnátok erre mer én ezen szakadtam a röhögéstől....

#szex #szüzesség elvesztése #felvirágosítás
2017. máj. 11. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mondd el neki világosan.
2017. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De annyira makacs... már próbáltam de semmi azt mondja én rosszul tudom pedig az anyja monta neki el rosszul.
2017. máj. 11. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mutass neki egy oldalt, ami pont erről szól, vagy beszélj az anyjával, hogy hülyén világosította fel a gyerekét.
2017. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress rá neten, és mutasd meg képen, hogy milyen is a szűzhártya, sőt akár mondd el neki, hogy nézheti meg/tapinthatja ki a sajátját, és fogadja el a tényt, hogy az anyja valószínűleg butaságot mondott.


Viszont ha anyuka ezt így adja elő, kíváncsi lennék rá, hiszen ha szerinte érintetlen az a lány aki gumival csinálja, tán nem érzi megcsalásnak ha gumiban dugják meg férje mellett. :D

2017. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az oktatási rendszerünk csődjét ezek szerint nem csak a bukott Pisa teszt mutatja.


A szűzhártya nem igazi hártya, inkább csak egy szűkítő gyűrű. Egy esetleg két ujj befér de egy pénisz már csak akkor ha megrongálja elszaggatja. Erre mondják hogy átszakad. Valójában nem szakad át mert az végig lyukas hiszen a mentruációs vér is kijön rajta, kivéve annak akinél ez zárt de azt műteni kell.

Kérdezd már meg tőle hogy: Szerinte egy pár milliliteres folyadék mit képes átszakítani?... Ha elé teszel egy papírzsepit és beleélvezel més a spriccelés sem szakítja át max elnedvesíti. Pedig a papírzsepi aztán nem erős. Az igaz hogy vízzel acélt lehet vágni de az jópár tíz vagy száz bar nyomással megy. :D Szóval képzeljen el egy nem ilyen nagy de elég nagy nyomást ami képes átszakítani egy emberi szövetet... Mégis hol állna az meg a testében.... :D

Ezenkívül 14 évesen már kellett hogy tanuljon az ember szaporodásáról. De abban is biztos vagyok hogy a csaj férreértett valamit és az anyja nem mondott ekkora baromságokat! :D

2017. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!