Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az normális, ha 20 hósom csak...

Az normális, ha 20 hósom csak hártya nélkül tudja megenni a narancsot?

Figyelt kérdés
Minden egyes gerezdet fel kell vágjak és le kell húznom a hártyáját a narancsnak mert csak a belső húsát tudja megenni. Egészben nem tudja megrágni, mindig kiköpi.
2012. nov. 17. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálta még majd három évesen is.örültem,hogy úgy legalább megeszi,így hártyáztam,amíg kérte.a nagy szemű szőlőt a mai napig ki kell magoznom neki,pedig elmúlt három éves.az almát,körtét is pucolva szereti,sőt a kenyér haját se eszi meg.ő ilyen
2012. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém sem szereti.
2012. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 27 éves vagyok,és én sem tudom megrágni úgy,se a narancsot,se a szőlőt :),és nem is szeretem,kiköpöm,úgyhogy teljesen normális hogy a gyerkőcöd sem tudja :) A fiam még a belsejét sem hajlandó megenni.
2012. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudom megrágni a narancsét... és nem is szeretem, inkább kifacsarom.
2012. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!