Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszer méretek, kétségbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer méretek, kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés

Honnan tudjam melyik méret a jó?

Amit első pár alkalommal használtam, az szorított, nem volt kellemes. 5,2cm szélesség körül van a farkam, tudnátok segíteni?


2017. máj. 11. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerülettel többre mennénk.


Www.vinico.com angolul vagy németül is kiböngészheted.

Aztán kerület alapján válogathatsz is.

2017. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Segítek a kerületben, ha nagyjából kör alakúnak nézzük a péniszt, a kerülete 2*r*3.14, esetedben 16.328. Lehet magadtól is ki tudtad volna számolni, csak unatkoztam, és a magyarok fele nem tud kerületet számolni átmérőből...
2017. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem szabályos henger, hanem ellipszis, így csak megközelítő érték az átmérő*Pi.

Átmérő mérése amúgy is pontatlan a pénisz esetében, nem véletlen, hogy kerületben szokták megadni a felmérések adatait is. 1mm tévedés 3mm kerületbeli eltérést jelent.


Mérőszalagot körbetekerni, és megnézni nem nagy dolog. De akár egy madzagot körbetekerni és lemérni aztán vonalzóval sem ördöngösség.


Egyébként Durex Mysize 64 vagy 69 a valószínű.

2017. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szorítja a f@52odat?

Ne mondd már.

[link]

2017. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!