Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy fullos gyönyörű csajnak kiderül, hogy büdös a puncija?

Figyelt kérdés
19 éves 10/10es csaj atom jól néz ki, jól öltözködik, igényes(NEK LÁTSZIK) sokan oda vannak érte, nem olyan tipikus plázapiccs annál azért normálisabb sokkal, viszont mikor buli után összegabalyodtunk és szexre került a sor hát hogy is mondjam. Elég illúzióromboló volt mit ne mondjak, nem is nyaltam sokáig. Persze nem mondtam neki vagy nem látta rajtam azért nem akartam megbántani vagy ilyesmi de azért na. Eléggé kiábrándító volt nem tudok mást mondani.
2017. máj. 12. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhattad volna ésszel is, meginvesztálod egy közös zuhanyra, ott felizgatod, kint meg fszra húzod. Nagy dolog...
2017. máj. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Retardált Reptoid ***** válasza:
100%

Lehet hogy igy jött ki a szerencséd, buli-buli után, nem volt idô rá.

PS. Egyik ismerôsöm azért hagyta el az asszonyát mert nem akart fürdeni csak hetenként 1x.

2017. máj. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Buli után mi a francot vársz? :D Olyankor mindegyiknek van valami kis szaga minimum. Valószínüleg már vagy fél napja (vagy régebben) fürdött legutóbb, aztán iszogatott, sokan járkált pisilni, megizzadt...stb., ezek meg keverednek a savas sunaszafttal. Mindig lesz ilyenkor egy kis érett sunaszag még a legigényesebb lánynál is.

Ha nem tetszik, akkor szerezz barátnőt, vagy józanul keress szexpartnert/szexkapcsolatot, és zuhanyozzatok szex előtt együtt. Akkor nem lesz rossz szaga.

2017. máj. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na igen: Mégis mit vársz? Buli végeztével csettintésre frissen fürdött állapotba kerüljön? :D
2017. máj. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon igényes nő vagyok, de én is szoktam néha érezni mondjuk edzés után ha nincs lehetőség zuhanyra. Ez természetes dolog. A leg igényesebbek is megizzadnak ahogy előttem is szóltak buli után nem varázsolja magát frissé vagy mi? Nem is értem ezt a kérdést neked talán egy átbulizott éjszaka után olyan jó illatú odalenn?? Volt dolgom már egy pár férfival éshát Zuhany nélkül volt ott is egy kis buké.. :D
2017. máj. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szopj farkat, annak nincs sunaszaga!
2017. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyaltam már ki csajt buli után, és nem volt semmilyen kellemetlen szaga. Máskor zuhanyozzatok le gyorsan, ha van rá idő.
2017. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejön ha "illatosabb" :-P
2017. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!