Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan Nők akiknek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan Nők akiknek a fiatalos kinézetű férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés
Pl ha egy sracnak kisfius arca van ?
2017. máj. 12. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy vannak.Van,akinek kimondottan ez a típus jön be.
2017. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Életemben csak negatív tapasztalatom volt vele, soha, egyszer sem volt előnyöm belőle, amíg bőven 20 fölé nem mentem. Mostmár nem kisfiús, mert a letagadható éveket tekintve se lennék olyan fiatal, és előbb-utóbb megyek kifele a fiatalos kinézetből az idősödő felé. Persze ezt én is hallottam többször, de attól még egy indokolatlan legenda marad. Nem szeretik a lányok, ha egy jó pasi feje helyett gyerekszerű feje van a pasinak, ettől inkább ők is gyereknek tekintik. És tapasztalatom szerint amelyik lányazt bírja erre mondani, hogy neki bejön, az általában összetéveszti azzal, amikor egy 30 évesen is ráncok nélküli, borotválkozás után borostamentes arcú férfiról van szó. Aminek kb semmi köze a "kisfiús" fejhez.
2017. máj. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen nagyon kisfiús, de egy bizonyos határig jöhet, és ha emellé az összkép is jó, akkor simán nyerő :)
2017. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek mindig is az ilyen típusúak

tetszettek.25 éves,de a mostani pasija is kinéz vagy 18-20 nak,meg persze van,vagy 20 kg,ez is a kisfiús alkathoz tartozik,általában.

És neki kimondottan ilyen a zsánere,ezelőtt is hasonlóakkal járt.

2017. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#5 Hát nem tudom, 3-4 éve egyszer volt egy ilyen poszt, hogy mit gondoltok a képen látható srácról. Egyből elkezdték szapulni, hogy ilyen kis divatosan öltözik és lehet vagy 13 éves, mire a kérdező írta hogy 19. Onnantól 2-3 oldalon keresztül csak a hüledezés, röhögés ment, mindenki, ismétlem mindenki így reagált, senki nem azt írta hogy "jajj de kisfiús arc, nekem bejön", de ez az életben is ugyanígy van. Akkor tettem egy megjegyzést rá, amire valaki írta hogy a fiatalos arc nem egyenlő a gyerekessel. (más meg vagy lefagyott agyilag vagy épp gondolkododott) De szerintem ebben lehet az igazság. A kérdező azt írta, hogy "kisfiús" ebből arra gondolok hogy esetleg arra kíváncsi ha tényleg az, nem csak annak mondják, talán ő is érintett. Szerintem a kisfiús az, amikor úgy néz ki a tag, mintha még nem nőtt volna meg, lehet hogy 20 kilós, de nem biztos.
2017. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak.Sőt,olyan is van akinek a tényleg fiatal pasik jönnek be.18-23 között szoktam keresgélni. A fiatalos,kisfiús külső valójában előny,ha nem ilyen "tramplis" viselkedés tartozik hozzá.

25/L

2017. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!