Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hoagyan lehetne csökkenteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hoagyan lehetne csökkenteni a szexuális vágyat?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nagyon eltérő a szexuális étvágyunk. Nekem a naponta, vagy kétnaponta együttlét lenne az ideális, ő meg elmondása szerint hetekig is meglenne nélküle.

Az a baj, hogy nagyon könnyen felizgulok. Sokszor elég, ha csak megcsókol, odabújik hozzám, vagy csak megsimogat, és már vigyázzban is állok tőle.

Mostanában kicsit stresszesebb a munkahelye miatt, és emiatt még ritkábban van kedve hozzá. Próbáltam, hogy maszturbálok mielőtt hazajön, kétszer is lerendeztem magam, és mikor este lefekvéskor odabújt, úgyanúgy beindultam, mint máskor.

Szeretném, hogy ne legyen ez tehger egyikőnknek sem. Mit tudnátok javasolni?



2017. máj. 12. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Még hatvan év felett is vannak aktívabb nők. Te csökkenteni ezen nem fogsz tudni, főleg ha tetszik és még szereted is.
2017. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Úgy barátom,hogy baromira nem normális ha nem akar veled dugni! Ez gáz! Nem csak egy pótlék vagy neki véletlen?

Tarts mellette egy csajszit szeretőnek aki kielégít,a csajodnak egy szava sem lehet emiatt mivel egy frigid pitsa.

2017. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. nem azt mondtam, hogy nem akar velem együtt lenni. Csak sokkal ritkábban vágyik a szexre, mint én. Megcsalni nem akarom, mert szeretem, és minden más szempontból tökéletesen összepasszolunk.
2017. máj. 12. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
gondolom meg neked túl sok a szabad időd és az energiád. az ellen hobbi és sport.
2017. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
De hetekig ember? Napi 3* csinálom a nőmet.Kirojtolódik már a tököm :D A napi egy szex alap egy kapcsolatban de ha neked jó,h vered hát verjed :)
2017. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
herélés...
2017. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!