Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom a szexuális vágyamat nullára csökkenteni életem végéig?

Figyelt kérdés
Soha nem volt barátnőm és szerintem nem is lesz. Oka: gyenge harci teljesítmény, unalmas vagyok, nincs rajtam semmi vonzó (izomzat) és félek a bunyótól ami azt jelenti, hogy a lányoknak ilyen férfi semmilyen körülmények között nem jöhet szóba. Változtatni rajta nem tudok.
2009. aug. 28. 15:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Sebészetileg eltávolítod a hormondjaidat...Sehogy a természetet nem lehet árverni inkább az életmódodon kéne változtatni nem a vágyaidon
2009. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Ivartalanítással! De most miért mondasz ilyet magadról? Addig nem is lesz ameddig nem hiszel magadban.
2009. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
41%
Heréltesdki magad,vagy operáltasd magad nővé,vagy szép fiuvá.
2009. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%

Hát ez jó kérdés. Figyu az út mellett állnak k.rvák xD

De egyébként akkor menj papnak. Azok is csinálják ám...

2009. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindnekiben van valami vonzó:) Ezt ne feledd! Ha magadat nem tudod elfogadni, és nem szeret a tested, hogy várod, hogy más szeressen? Nézz szembe önmagaddal és szeresd azt amid van! Hisz egy életed van! Nemsokára betoppan az életedbe a nagy szerelem:)Meglásd:)
2009. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
*szereted a tested
2009. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

15:47-es!


Áldás kisérjen életed végéig ha igazad van!

2009. aug. 28. 15:51
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Mintha csak én írtam volna a kérdést...Én is hasonló helyzetben vagyok, de már tudom mit fogok tenni. Kb 2 éve gyűjtöm a pénzt, és hamarosan össze is jön. Kiutazok Tibetbe, majd felveszem a kapcsolatot egy ottani buddhista kolostorral, és buddhista papnak állok. Ez komoly, nem vicc. Az ő életük pont arról szól hogy minden testi szükségletet, többek között a szexet és a testi gyönyöröket háttérbe szorítsák és a lelki spirituális énjüket helyezik előtérbe. Ha minden jól megy December-Január környékén meg lesz a pénzem, és Februárban már ott is leszek. Én ezt a kiutat találtam, remélem ott megtalálom a választ. Sok sikert neked is!
2009. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Először is: NINCS ilyen módszer. A szexuális vágyat lehet mérsékelni, de megszüntetni nem. Az olyan durva beavatkozások, mint a kasztrálás, súlyos mellékhatások özönével járnak és nem is 100%-osan hatásosak.


Másodszor: a férfiak kb. 90%-áról elmondható, hogy nincs rajtuk izom, nem bunyóznak és unalmasak. Sőt, többségüknek pontosan ugyanannyi az önbizalma, mint neked (az alacsony önbizalom az a tulajdonság, ami az egyik legjobban riasztja a nőket.) Ennek ellenére a nagy részüknek van nője, mert a nők mégsem üldözhetik mindannyian a férfiak 10%-át (bár a tizen- és huszonéves nők ezt bizonyos mértékig megkísérlik). A nőknek az a 95%-a, akik nem címlapra való szépségek, hasonló gondolatokat rendszeresen forgat a fejében, mint amiket te. Nem tudhatod, hogy milyen esélyeid vannak a nőknél.


Természetesen van olyan, hogy az ember szeretne megszabadulni a szexualitástól, pl. ha olyan időszakot él, amiben valami másra akar koncentrálni, és nem akarja, hogy a "magánélet" idiotizmusai vonják el a figyelmét. Ezért megértem, ha valaki csökkenteni akarja a szexualitás szerepét (legalábbis átmenetileg) az életében. Viszont azt egy kifordított, elég buta logikának tartom, hogy a szexualitást azért akarod visszaszorítani, mert "úgysem lesz barátnőd". Hamis a képed a férfi/nő kapcsolatok rendszeréről. Ez nem az az öldöklő verseny, aminek képzeled. (Pontosabban az, de mivel a férfiak ÉS a nők mezőnyének is van ebben a versenyben alsó 95%-a vagy alsó 30%-a, ezért logikai képtelenség azt feltételezni, hogy egy törpe kisebbségen kívül (súlyos testi/pszichés hibákkal rendelkezők, súlyosan szegények) aki akar, ne találhatna magának párt).


A te problémád nem az, hogy unalmas vagy vagy nem vonzó (még ha az is vagy, ez nem lehet akadály, mert a férfiaknál és nőknél sem csak sztár/szépségkirálynő kategória van), hanem az, hogy önbizalomproblémáid vannak (nem szereted magad) és hamis elméleted van a párkapcsolatokról.

2009. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Ezeket a sorokat én is írhattam volna. Kasztrálni gyógyszerrel is lehet, és az visszafordítható. Viszont ha 21 éves korod előtt veszed be, hiába hagysz fel a szedésével, lányos arcod lesz, az izomzatod is úgy fog fejlődni, stb... Nem beszélve a mellékhatásokról (szívizomgyulladás), szóval nem éri meg.
2009. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!