Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telefonban felajánlotta gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonban felajánlotta gumi nélkül, menjek?

Figyelt kérdés

A legismertebb alkalmi partner keresőnek találtam egy lányt,beszéltem vele telefonon,korrekt árat mondott majd mondta, hogy x ezer felárért mehet gumi nélkül és kérdeztem volna vissza,de már közölte is,hogy a francia és a gond itt volt,hogy folytatta azzal,hogy punciba és popsiba is.


Az ilyennel rizikósabb még akkor is ha gumival csinálom,igaz?


2017. máj. 12. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

és vajon hányan fizettek felárat az nap? ....

keress inkább egy normális csajt szerintem


24F

2017. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is lebeszéltem magam,mert nem nagy a felár
2017. máj. 12. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Utcaszélivel aktus még gumival se!

Lakásossal egészségügyi igazolás meglétével natúr francia, aktus csak óvszerrel!


Alapszabály!!!

2017. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még azt a csajt se dugtam meg gumi nélkül akivel alkalmi szexre jöttem össze (nem fizetős) és tablettát szedett. Aztán később terhes is lett tabletta mellett is aztán futkozhattam volna apaságira :D Szóval sem a nemibetegség sem a gyerek kockázatát nem éri meg gumi nélkül inkább használok gumit :) 27/F
2017. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek! :) egy-két beteg már írogat a lány elérhetősége miatt...
2017. máj. 12. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Megint előrántottad ezt a kamu témát mi XD.

Elég sok prostinak írtam RL.hu oldalon és képzeld egyik sem ment ilyesmikbe bele. Néhányan azonnal tiltottak is..

Ezt max vidéken a mozdonyszőke pillangók vállalnák be.. De aki olyanokhoz megy az meg is érdemli, amit extraként kap

2017. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó a gond ott van hogy írtál nekik...hívd fel okosgyerek! És Pesten is van ne aggódj amelyik vállal gumi nélkül
2017. máj. 13. 01:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom havonta van orvosi vizsgálatuk. Gumi nélkül sokkal jobb mint gumival. Rizikó de sok szobás csaj nagyon tiszta, így én meggondolnám.
2017. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!