Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet olyan, hogy heterosze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy heteroszexuális férfi vagyok mégis undorodok a női nemi szervtől?

Figyelt kérdés

Esetleg ez valamilyen betegség?

Először láttam illetve nyaltam puncit, de nem tetszett. olyan keserű íze volt, meg kinézetre is csúnya volt nekem.

Felse állt közben.

Viszont férfiakra se szoktam felizgulni.


2017. máj. 12. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Most először láttál élőben, de eddig azért a pinára hokiztál gondolom? Mert , ha igen akkor nincs probléma (bár elég fura őszintén) lehet csak kicsit megijedtél az első találkozástól, majd legközelebb már jobb lesz. De , azért az elég lehangoló, ha nem állt fel, mert akkor ott már lehet nagyobb baj is.
2017. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, aszexuális vagy?
2017. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túlzott,megalapozatlan várakozás is lehet.Túl van misztifikálva a női nemi szerv,az sem csodaszer.Viszont jó,hogy van.:)
2017. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, de akkor is inkább anal,szopás videókra.

NEm mondanám,mert amúgy kívánom..csak maga a punci nem tetszik.

2017. máj. 12. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég sokféle típus van, egyik se jön be?

Amúgy nem mindenki szeret nyalakodni, mint ahogy csajok közül se mindenki szeret szopni. Ha nem jön be a nyalás ne csináld; nem kötelező.

2017. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha keserű íze volt azért az fura. De ne erőltesd azt ami nem tetszik. Lehet, hogy később jobb lesz, megérsz te is mint egy alma...
2017. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetnek pszichológiai okai is. Ha a női test és a punci is izgat akkor nincs olyan h nem tetszik. Ez egy fóbia lehet. Vagy abból adódik hogy nem akarsz mások után menni és mivel mindenki reklámozta neked hogy az milyen finom és szép te inkább ellenkeznél és önigazolást keresel stb.

A punci íze savanykás de nem keserű. Már ha egészséges. Én imádom pl a tonic-ot de vannak aki utálják. Viszont a punci íze az más lehet. Mármint azt nem hiszem hogy lehetne utálni. De lehet hogy ez csak idő kérdése nálad. Ha zavar akkor kérdezz meg egy szexuálpszichológust mindenképp!

34F

2017. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!