Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis az, hogy nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis az, hogy nem tudok beindulni attol, ha a baratom csak simogatja a hatam meg a karom es csokolozunk?

Figyelt kérdés
Szeretem nagyon de en ennyitol nem leszek eleg nedves, ez baj vagy mas is igy van vele?:s
2017. máj. 14. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, neked tobb kell, nem gáz.
2017. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, ezen ne stresszeld magad! Mindenkinek másfajta ingerekre lehet szüksége ahhoz, hogy felizguljon, de ez függ nagyon sok mindentől... Lehet, hogy egyszer azon kapod magad, hogy egyetlen gondolat beindított :) De ne aggódj, semmi gáz nincs abban, ha nem nedvesedsz be attól, ha simogat a barátod a hátadon és a karodon, ezek elég ritkán számítanak erogén zónának... A csókolózástól sem izgul fel mindenki, de vannak azért különböző fajtái a csókoknak.


Ha a barátod az erogén zónáidat simogatja, csókolgatja, esetleg harapdálja (ha az tetszik neked), és akkor sem izgulsz fel, az már kevésbé normális. Az sem normális, ha fejben felizgulsz, kívánod a barátodat, szexelnél, de egyszerűen hiába izgat téged, nem nedvesedsz be.

2017. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, nagyobb inger kell hogy keményedjek.
2017. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 RRR ***** válasza:
100%
Nálad az,ha mástól nedvesedsz meg ki is elégülsz,akkor semmi baj nincs nálatok.
2017. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy mast nem is nagyon csinal hogy nedves legyek, de ezek szerint nalam igy tenyleg hiaba varja:D hogy szoljak neki errol?
2017. máj. 14. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Iranyitsd őt.... Vezesd ra:P
2017. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagyis igazabol az a baj hogy az esik jol ha kifejezetten lent simogat, tenyleg szinte csak ettol vagyok nedves :( de ugy meg nem annyira szokott hanem inkabb a melleimet, de az meg nekem valamiert ne annyira jon be.
2017. máj. 14. 20:03
 8/10 RRR ***** válasza:
100%

mond meg neki,lehet nem tűnik fel neki,hogy a puncidra izgulsz fel....

nem ciki és gondolom ő is azt akarja,hogy jó legyen neked

2017. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
béna szegény
2017. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj :) Én meg mindentől felizgulok, az sem jobb hidd el.

Próbáld előbb rávezetni. Csókolózás közben, mikor már megy a simi, fogd meg a kezét és vezesd be a bugyidba. Jelezheted neki pici nyögéssel, nyakra puszikkal, hogy ez az amit igazán élvezel. Szerintem fel fogja fogni :)

19/l

2017. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!