Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet bármilyen jelentősége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bármilyen jelentősége annak, hogy sokszor álmodok magamról és a legjobb barátomról hogy megint 12 évesek vagyunk és az iskola mögött csókolózunk? 20/hetero/f

Figyelt kérdés
tehát, 6.ban a legjobb barátommal -aki sintén fiú volt- nagyon közelkerültünk, és kipróbáltuk milyen a csók. rákaptunk, és csináltuk. utána elmentem abból a suliból és ennyi, nem tartjuk a kapcsolatot. valamiért viszont mostanában sokszor álmodom róla hogy megint 12 éves vagyok és ő is és csókolózunk. miért?
2017. jan. 10. 02:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Hetero...aha :D
2017. jan. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Enyhe pedo tünetek...
2017. jan. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igen, hetero. szeretem a nőket. pedo? erre meg hogy jutottál? o.O
2017. jan. 10. 02:44
 4/18 A kérdező kommentje:
Lehet ez amiatt van hogy ráébredtem hogy nemsokára felnőtt leszek teljesen ha elvégeztem az egyetemet? vagy mi a fenéért vannak ilyen álmaim? tudom hogy hülyeség volt, de még gyerekek voltunk. bár ő sokkal kezdeményezőbb volt, és így visszagondolva ő vitt bele a dologba. sokszor hátracsalt, és mosollyal az arcán hát rámmászott vagy mi, utána meg smároltunk..... a vicc h én fociztam ő pedig táncolt.....
2017. jan. 10. 02:54
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Hetero" 😂😂

Biszexualitásról hallottál már??

2017. jan. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok biszexuális. teljesen férfias vagyok, és van barátnőm. visszont azt bevallom akkor lehet kicsit össze voltam zavarodva. de sosem csókolt meg senki úgy mint akkor ő.. annyira sosem bíztam és annyira sosem volt őszinte semmi. lehet ez az ami miatt erről szoktaam álmodni?
2017. jan. 10. 05:49
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Teljesen ferfias vagyok en van baratnom"

Ezmost mentseg akar lenni? Enis teljesen ferfias vagyok, es meleg:D attol h ferfias vagy, meg lehetsz biszex. Attol h van baratnod, meg lehetsz biszex. Attol h fiuval is csokoloztal es nem borzadtal el, biszex vagy. Legalabb nemvahy full hetero, enyhe bi hajlamod lehet ami egyre inkabb felszinre tor, ezert almodhatsz egy ilyen regi emlekkel, egy neleg elmenyedet eled ujra almaidban, te se gondolhatod komolyan h "meg mindig hetero vagy"

2017. jan. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Megéltél valamit, amit nem fejeztél be, ezért kíváncsi vagy, milyen lehet.
2017. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt veled az utóbbi napokban, ami az életed ezen korszakához kötődik? A fiú őszintén szerzett, ezért ízlett a csókja😊
2017. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom. talán osztály fotókat nézegettünk a barátnőmmel, mivel a volt iskolámba fogunk asztalos munkát csinálni, apám ott vett fel munkát (vállalkozó).
2017. jan. 10. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!