Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány van aki nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány van aki nem szereti adni az orális szexet? Miért? Undor vagy esetleg más?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
méretfüggő, ha túl kicsi akkor persze hogy nem akarja az ember
2017. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
@1 baromság
2017. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz de nekem is vastag.
2017. máj. 15. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:

mégis mennyire? lehet hogy túl rövid, lehet hogy amit te vastagnak hiszel az csak átlagos, nem tudom


lehet nem minden lány van így vele, de nem csak az én személyes véleményem, eddig akárkivel beszéltem erről mindenki ugyanezt mondta

2017. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
ez ökörség. egy normál méretűt sokkal kényelmesebb. inkább szimpla finnyásságról van szó vagy játsszák a kiskirálylányt.
2017. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szeretem.Párom nagyon oda van érte. És zavar is engem amikor nyaggat. De erőltetve meg nem fogom csinálni xd Mindig zsibbad és fáj a szám, kattog az állkapcsom. Unalmasnak is tartom. Kapni se szeretem, mert szinte semmit nem érzek, meg nem is túl kellemes. Finnyás is vagyok, csak akkor csinálom ha frissen fürdött. Tudom sok férfi szerint most borzasztó vagyok. :) XDD
2017. máj. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor próbáljátok megtalálni az aranyközéputat. Egy kis nyalakodás, puszilgatás előjáték közben. És ha szeretné hagyd neki, hogy nyaljon még ha nem is érzel semmit. Valószínűleg ő szeretne érezni téged.

Őszintén szólva nekem elég lehangoló lenne ha így állna hozzá a barátnőm. Nem mondom, hogy kidobnám, de na...

2017. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!