Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Titeket taszít, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket taszít, ha egy lány folyton hagosan böfög és fingik?

Figyelt kérdés
Vagy ha amúgy jó külsejű és ápolt, akkor azért szexelnétek vele?

2017. máj. 16. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, folyton? Akkor ott komoly emésztési problémák vannak :(.
2017. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha a barátnőm nem zavarna, mert hát bélcsavarodást ne

Kapjon, fingjon előttem nyugodtan, esetleg ablakot nyitok, é ilyenből nem csinálok ügyet viszont konyhában azért ne csinálja. Ha nem a barátnőm akkoe azért úgy kiábrándító, ha véletlenül kicsúszik neki az más. A böfögéssel is hasonlóan vagyok.

2017. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Tehat dugnám, persze.
2017. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Igen,taszít.Annyira nem vagyok igénytelen,hogy csak a húst lássam egy nőben,mint a férfiak többsége.
2017. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Engem nem zavar, ha amugy szereti seggbol szajba:)
2017. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
99%
Attol fugg mikor es hol csinalja. Amig velem kettesben, csinja nyugodtan, nem zavar, de tarsasagban, nyilvanosan, elso randik alatt nem tetszene. Ott azert gondolnak vmit.
2017. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Ha böfög vagy fingik, az nem zavar. Mindenki böfög, fingik. A böfögésnek és fingásnak megvan az ideje és sűrűsége. Társaságban vagy asztalnál nem, és óránként sem. De ha egyedül vagy vele, és naponta kétszer elfingja magát, ki nem szarja le.
2017. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember naponta nem 2x fingik. Főleg aki sok húst eszik.
2017. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Társaságban nem, vagy csak halkan... De amíg kettesben vagytok sokat és nagyokat. És szex közben is. Szopásnál böfög és anál közben is fingik.
2017. máj. 16. 19:20
 10/18 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére szép az arca, formás a teste?
2017. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!