Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a méret kicsinek számít?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a méret kicsinek számít? Lehet ezzel normális párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
12/3,5 cm mereven. Rövid is vékony is, ilyen mérettel gondolom a nők nagy többsége nem élvezné velem a szexet. Lehet még én se éreznék belőle semmit...Lehet igy kialakítani normális párkapcsolatot?
2017. máj. 20. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha belegondolsz, az ujjaddal is ki lehet elégíteni egy nőt. Nem hiszem, hogy ekkora ujjad van. :)
2017. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne lehetne? Ha 20 körüli lenne, az már fájna. Nyugi, mindketten érezni fogjátok, meg kell találnotok a megfelelő pózokat, ennyi. A normális párkapcsolat nem a szexen múlik, hanem a kölcsönös szereteten és megértésen. Ne komplikáld túl a dolgot. :)
2017. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha úgy vesszük te is kitudod magad elégíteni egy marokkal mégis jobb a punci...
2017. máj. 20. 09:43
 4/11 anonim válasza:
27%
Ha jó popsid van, és szereted a szakállas férfiakat, akkor te lehetsz a passzív fél egy meleg kapcsolatban.
2017. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De a markoddal is el tudsz élvezni,nem?

Egyébként meg az átlag vastagság az 3.5-4cm,hosszra pedig 13-16cm.Így már nem is tűnik olyan katasztrofálisnak a helyzet,nem? :)

2017. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Csak azért írtam, hogy az ujjaddal is ki tudod elégíteni, hogy ezzel rávilágítsalak, hogy a méreted miatt nem lesz gondod. Nem azt mondtam, hogy ne szexelj csak ujjazz... -.-
2017. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen el, csak nem olyan élvezetes..a nők is jobban élvezik ha egy pénisz hatol beléjük mintsem egy ujj.

És ha az adott pénisz nem tölti ki kellőképp őket akkor nem lesz olyan élvezetes se, főleg ha előtte már volt tapasztalatuk nagyobbal... remélem értitek én mit akarok mondani.

2017. máj. 20. 12:21
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Átlagos vastagságú a péniszed,nincs ezen mit tárgyalni.
2017. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Baromira nem átlagos vastagágú a pénisze. Az átlag 4-4,5cm vastagságra. Amúgy nekem is ilyen hulladék méretem van mint neked.. Hát eddig nem volt olyan nő amelyik élvezte volna. Ezt látod rajtuk, meg érzed is.. A nők szemében a kisfarkúság=testi hiba selejt, hisz a nagy méret a maszkulin jelleg. Semelyik sem meri ezt itt elismerni, de hidd el ez így van.. Nem kérek privátot az ellentettjének a bizonygatásáról. Köszönöm!
2017. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9, ez egy tipikus válasz valakitől, aki erre fogja a sikertelenségét. Más baj lesz veled, de azt mi innen nem tudhatjuk.
2017. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!