Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A megjátszott orgazmussal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megjátszott orgazmussal voltaképp nem hazugság?

Figyelt kérdés
Ma olvastam egy oldalon egy ilyen témájú cikket, aztán gombamód szaporodtak itt is a kérdések. Ha egy nő megjátssza az orgazmust, akkor nem gondol bele, hogy hazudik? Belehazudja a párja szemébe, hogy minden rendben, nekem is jó volt... Aztán meg sorra mennek tönkre a kapcsolatok.

2017. máj. 20. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről az az egyszerű véleményem van, hogy mindenkinek joga van olyan életet élni, amilyet szeretne. Ha valakinek az a jó, hogy hazudik önmagának és a párjának is, akkor azzal ott semmi gond nincs.


23/F

2017. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hazugság,és semmi értelme.Könnyü a nöknek! Orgazmust színlelni könnyü, na de merevedést... :)18/F
2017. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De ez egy nagy hazugság, aki ilyet tesz. Senkinek sem jó, aki mondja annak sem, aki elhiszi, annak sem. Nem volt 100 fASZIM, CSAK 3.Minnd érzelmes, ahogy én is az vagyok.Nem emiatt mentünk szét sosem. Meg kel,l ezeket beszélni, és nemkínos
2017. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
De, hazugság. Volt néhányszor, hogy színleltem, de mikor egy teljesítmény kényszeres, labilis idegállapotú férfival van az ember, akkor ez a könnyebbik út, mint utána fél napon keresztül magyarázkodni, hogy nem miatta nem ment, hanem mert egyszerűen vannak olyan napok, élethelyzetek, bármi, ami elvonja a figyelmem és nem tudok kikapcsolódni eléggé. Úgysem hinné el...
2017. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!